Hayaletler'de Günlük Tutar

---> Hayaletler'de Günlük Tutar

Önemli birşey yok canım Konuşmaya bile değmez harcadığımız zamana yazık :R

İlgilendigin için Sağol :106:

Birgün daha bitti. Sonuç olarak bir gün daha kaybettik. Zamanı hep birilerini memnun etmek için geçirmekten çok sıkıldım. Kendime o kadar haksızlık etmişimki hep başkası için üzülüp başkaları mutlu diye mutlu oldum ama Yetti.
Şuandan itibaren BEN devri başladı artık buna BENcillikmi denir bilmiyorum ama Benden önemli hiçbirşey yok...

Günlük bu yazıyı ara ara hatırlat bana unutmuyayım :R​

BEN demek iyi bişey değildir adaşım BİZ demek güzeldir ...BEN, bencilligin başlangıcıdır evet...sonrası daha kötü olur sen yanında deger verdiklerinle birlikte Biz diyerek devam et yoluna oLmaz mı ?

BEN demek iyi bişey değildir adaşım BİZ demek güzeldir ...BEN, bencilligin başlangıcıdır evet...sonrası daha kötü olur sen yanında deger verdiklerinle birlikte Biz diyerek devam et yoluna oLmaz mı ?

Biz Dediklerim o kelimenin Hakkını vermiyorsa ben nasıl Yola devam edebilirim onlarla.

Hayata ben diyerek çıkılmaz sayın casper ;)

Biz dedikte bir yerlere çıktık sanki Sayın Ashli :)

başka biz Lerle devam et adaşım...ümitsizlik en kötü hastalıktır....iyi insanları aramaktan vazgecmeyeceksin

Ümitsiz değilim Adaşım BEN deiysem herkezi sildimde ben varım demedim. Sadece Bende öte degiller dedim elbette olacaklar yanımda.

Biz dedikte bir yerlere çıktık sanki Sayın Ashli :)

Ümitsiz değilim Adaşım BEN deiysem herkezi sildimde ben varım demedim. Sadece Bende öte degiller dedim elbette olacaklar yanımda.

o zaman arkanda olurlar adaşım... yanımdalar diyorsan Biz demen lazım:) sen yinede adaşının acizane tavsiyesini dinle...veren el olmak alan el olmaktan üstündür herzaman...o yüzden karşılıgını görmesende deger verdiklerini kendinden bir adım önde tut derim
tabi karar senin sen ne diyorsan o

o zaman arkanda olurlar adaşım... yanımdalar diyorsan Biz demen lazım:) sen yinede adaşının acizane tavsiyesini dinle...veren el olmak alan el olmaktan üstündür herzaman...o yüzden karşılıgını görmesende deger verdiklerini kendinden bir adım önde tut derim
tabi karar senin sen ne diyorsan o

Adaşım iyi hoşta kendimizden üstün tuttukta ne oldu Eğer bunu anlayan birini görürsem öpüp başıma koyacam ama kıymet bilen o kadar az insan var ki.

Ama değişirsen sen de onlar gibi olursun
Savaşı kazanmak istiyorsan onların tarafına geçme xD

Adaşım iyi hoşta kendimizden üstün tuttukta ne oldu Eğer bunu anlayan birini görürsem öpüp başıma koyacam ama kıymet bilen o kadar az insan var ki.

olsun adaş iyilik yap denize at balık bilmezse Halik bilir derler..yani kıymet bilen biri bulunur mutlaka

tumblr_lqpzngLcz51qazccso1_500_large.png

güzelce kesip istiyorummm :)
birgül yazılcak :)
parlak falanda olmasınn :)
sade ve şık :)

Son düzenleme:

Güzelce kesip istiyorum kısmını anlamadım canım Daha ayrıntılı anlatsan nereyi kesmemi istiyon :R

oohaa çokkk güzellllllllllllllllllllllllll olmuşşşşş :)

sağol kıuzumm :)

Günlük Bugün hayatımdan birini defettim pişmanmıyım hayır keşke bunu haketmeseydi
Çok degerliydi çok özeldi ama kendi kendini harcadı. Çok üzgünüm. Artık karşıma çıkmaz diye umut ediyorum.
Kendi çemberinde mutlu olsun benim cemberimde ona yer yok.

Yalan Kadar Sahipsizsin Artık

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri