Has Türk Kızları İşte Ne Diyelim.....

22-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip biLgisayarLarında İbrahim TatLıses'in tüm aLbümLerini buLundururLar.

23-) SeninLe mesLeğin,araban,okuLun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber oLabiLirLer. Karakterin we beynin hariç...

En PatatesLeri internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi oLur.

özkan süper paylaşım gerçekten bunların hepsi birbirinden güzel ve dogru :D

yolda görsen yüzüne bakmazsın yakalıo güzel bi poz internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi gibi davranıyolar :D bizim sazanlarda atlıyo :D

1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanımadığı insanLara aşık oLurLar.

ßu mükemmeldi walla :11::11::11::11:

11-) Edep yerLerine kadar görünecek kıyafetLer giyip "ErkekLer sapık, bakıyorLar" derLer. Ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?Göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. Sende teşhircisin ona bakarsan...

hepsine katılıyorum ama buna daha bi fazla katılıyorum nedense,yeni yetme kızların bir çoğu bu şekilde maalesef...

19-) Gitar(ki ben çaLıyorum), bağLama vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak yavşarLar.

burdaki baglama kısmı hariç çok guzel olmus eline saglık burdaki baglama kısmına burda anlattıgın kız kısmı geri kafalı hala baglama felan calıyor ortama adam uyum saglar derler ama digerleri 1 numara .....

1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanımadığı insanLara aşık oLurLar.

9-) OnLara göre paran oLduğu sürece adamsındır.Parasız erkek öLü erkektir.

13-) MesajLarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer.

17-) DuwarLarına Gökhan Özen posterLeri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaağğğğğ" diye arkadaşLarıyLa ayin yaparLar

24-) 1 BirayLa sarhoş oLup geceyi mahwederLer

bunlar sanırm acı ... çok acı gerçekler.. ! :D

paylaşım için saol :)

"15-) Sokakta bağıra bağıra anıra anıra güLerLer we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KİKİKİKiiikklkkkiikkl" diye bağırırLar."
Bunda koptum.MANYAAK BŞYY KIZIMM

23-) SeninLe mesLeğin,araban,okuLun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber oLabiLirLer. Karakterin we beynin hariç...

24-) 1 BirayLa sarhoş oLup geceyi mahwederLer.

25-) OkuL etekLerini kısaLtırLar.

işte budur abi :)

ben bu yazdıklarını ayakta alkıslıorum baskada bısı demıyorum.:D sey arimaya bence bunu yapanlar cogunlugu olusturuo yapmayanlar azınlıkta gibi gelıo bana

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri