Hangisi Sizsiniz ?

ayfatata

|~|~ GoLD üye ~|~|
Kayıtlı Üye
1_Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen

2_Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni)

3_Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren

4_Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen, üzerine örtmese de yanına yorgan alıp yatan

5_Dişlerini gazoz açacağı,fındık ve ceviz kıracağı olarak kullanan

6_Bir turiste adres tarif ederken bağıra bağıra Türkçe konuşan

7_Beton döktükten sonra bir sanat eserini bitirmişcesine beton kurumadan tarih ve imza atan

8_Denizde `suyun altında nefessiz ne kadar kalabiliyorum` diye deneme yapıp boğulma tehlikesi geçiren

9_Denize yüzmeye gidip de yüzdüğü yere işeyen birini göremeseniz bile pişkin pişkin `Suyu ısıtıyorum oğlum fena mı?` veya `Kocaman deniz ne olacak ki` diyen

10_Konuşma yeteneği olan hayvanlara ilk olarak küfür etmesini ögreten

11_Tek abdestle beş vakit namaz kılmak için iki büklüm kıvranan

12_Elektronik hesap makinesini, uzaktan kumandasını naylona sarmış, üzerine de ambalaj lastiği geçiren

13_Müşterisinden aldığı parayı önce iki ucundan tutup iki defa gerginleştiren daha sonra da güneşe doğru tutup bakarak sahte olup olmadığını anlayan

14_Tüp kaçırıyor mu, kaçırmıyor mu diye kibrit yakıp kontrol eden

evet siz hangisisiniz

1_Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen

2_Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni)

3_Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren

11_Tek abdestle beş vakit namaz kılmak için iki büklüm kıvranan

iste ben..

bunlart :D

Çoğu ama en çok :
8_Denizde `suyun altında nefessiz ne kadar kalabiliyorum` diye deneme yapıp boğulma tehlikesi geçiren
:D

bunlar var bende..saol:D

:D:D tşkrler

Konuşma yeteneği olan hayvanlara ilk olarak küfür etmesini ögreten

Denizde `suyun altında nefessiz ne kadar kalabiliyorum` diye deneme yapıp boğulma tehlikesi geçiren

Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri