hangi hayalinizin gerçek olmasını isterdiniz?

---> hangi hayalinizin gerçek olmasını isterdiniz?

hayallerımın her biri gerceklesmeye deger o yuzden ayrım yapamıcam :)

Artık Sadece Aile ve Huzur yeterLi gerisi fazLaLık

Hayal kurmanın iyi birşey olmadığını çok iyi öğrendim.

Yapacaklarımın ve isteklerimin peşine düşerim o ayrı,,ama pembe bulutlar üzerinde gezinmem..

Yapmak istediklerim elbette var,,lakin hayatımı onlara adamadım.. Olmaz ise isteklerim,,amenna.... Olur ise şükür...

Kafam rahat ola yeter...

Ben bana kendim için lazımım nihayetinde :)

Hayalimin Gerçekleşmesini İstemem .. Hayal Kurmayı Sevmem Sonu Hüzünle Biter .. Düşündüğümü Yaparım Ne Kadar Zor Olsada Hedefin Son Noktasına Kadar Giderim .. Boş Hayaller Gerçekleşir Mi Acaba Akla Gelen Sorular Sonu Hüsranla Biter ve Üzülen Biz Oluruz Hayal Kurmanın Yerine Kurduğunuz Hayal İçin Bi'şeyler Yapmalısınız Üniversite Kazanmayı İstiyorum ve Bunun Peşini Kovalıyorum Bana Göre Hayalperest İnsanların Çoğu Sadece Düşünen İnsanlardan İbarettir ve Onlar İçin Bi'şey Yapmaz Sadece Laftadır Şöyle Olsun Böyle Olsun Her Neyse Sonu Hüzünlü Biter Dediğim Gibi İstisnai Durumlar Farklılık Gösterir , Dilediğiniz Bi'şey Varsa Onların Peşini Bırakmayın Hiç Bi' Zaman.. ( :

burada hayalleri saçma bulan insanları anlamıyorum :)
hayaller ne içindir? yaşamak içindir hayali olmayan insan yaşayamaz!Ha diyeceksiiz ki benim hayallerim yok ama ben yaşıyorum,yanılıyorsun bana veya kendine söyleyemesende hayallerin var! Hayal umuttur yaşamak için neden,yarındır hayal, o olmzasa bu günü yaşayamazsın.Yarın nedir peki?Hep birlikte elele verip topluca boğaz köprüsünden atlamayışımızın tek nedenidir.Kimse hayalsiz yaşayamaz.
benm hayalimse kendimi bulmak,kendimi bulursam zaten mutluluğu bulurum
umarım anlatabilmşimdir
saygılar...:)

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği kazanma hayalimin :)

nazlımla ve bütlümle aynı okul :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri