Hangi cagda yasamak isterdiniz

Hangi cagda yasamak isterdiniz

• tas devri

Oy: 1 6.3%
  • antik yunan devri

Oy: 1 6.3%
  • islamiyetin kurulus yillari

Oy: 2 12.5%
  • Turkiyenin kurulus yillari

Oy: 0 0.0%
  • gunumuzden500 yil sonra

Oy: 5 31.3%
  • gunumuzden memmunum

Oy: 7 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Gunumuzdan memnunum ama 500 yıL sonrasınıda merak ederim ..

šĤэкiLM!crQ;400822' Alıntı:
YasamaK ISTIOsmu soRSaana;)
aynen ama madem yaşiyoruz
taş devrinde.. isterdim sonucta adamların bi amacı ve hedefi var + yeni yapıyolar + sonucunda mutlu oluyolar uzun yasiyolar
günümüzden 500 yıl sonrasi...ise herşey icat edilmiş olacak teknoloji öyle ilerlicek ki msn pc araba cep telefonu gibi şeylere ihtiyacımz kalmayacagndan eminim
herşey kolaylıkla yanıbasımızda olacak biz ise doyumsz varlıklar olarak hep isticezz ve hiç mutlu olamıcazzz
:( =)

hırrr:50::166::184::181::91::8:hahaha:160::166:hırrr:147::91:hahhah:106::181::160::150::184::166::50::8:hahaha

Son düzenleme:
waLLa taS dewrinde yaSamak iStemezdim hayat SartLarı zor sürekLi yaSam mucadeLesi wermen qerekiyor.Antik yunan dewri hic oLmaz o zamanı ßiLmiyorum cunku :) .İsLamiyetin kuruLus yıLLarida oLmaz seriat oLayları kapaLı kadınLar parmak koL keLLe kesmeLer ßanaL sıkıcı ßi yaSam.Turkiyenin kuruLus yıLLarinda oLmak iSterdim watan icin Savasmak ve sehit düsmEk en ßuyuk hazine oLsa qerek..Gunumuzden zatEn hic memnun deiLimki qunumuzun 500 yiL SonraSını düsünmEk ßiLe iStemiyorum..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri