Hangi Aldatma Daha Acı ? Duygusal mı Fiziksel mi ?

---> Hangİ Aldatma Daha Aci? Duygusal Mi Fİzİksel Mİ?

Fiziksel aldatmadır. Helede işin içine cinsellik karışmışsa tamam demektir. İnsanın içinde durduk yere cinnet hissiyatı doğurur bazen ...

direk duygusal diyenlerin yanlıs dusundugunu dusunuyorum. bence her ikiside ama sen daha once sevgilinle fiziksel biseyler yasamıssan,ve o seni bi gece de olsa fiziksel olarak aldatıyorsa bu cok cok agır biseydir. insana evlat acısı gibi koyar.
bu duygusal olarak tamamen bittigini göstermez ama yine de seni fiziksel olarak aldatmayı göze alabiliyosa,o ilişki cok yıpranmıstır ve bitmek icin yer arıyodur.

Ikiside affedilemez ama birtane secmem gerekiyorsa duygusal aldatma daha aci.

Fiziksel aldatma biranlik negsine yenildiginde meydana gelmis olabilir. Gecicidir (boylesini bile affetmemde..)
Ama duygusal aldatma artik sen degil baskasi vardir aklinda. Eger aklinda baskadi varsa fiziksel olmasa bile ruhen duygu olarakta aklinda yataginda sofrasinda o bi baskasi vardir ben yokumdir. Ben onun icin artik birsey ifade etmiyorumdur... bu yuzden duygusal aldatma daha aci...

Ama dedigim gibi ikiside affedilemez, nefsine sahip cikabilir belki o yuzden nefsi fiziksel aldatma affedilemez. Duygulari kendi elinde degildir gem vuramaz ama esini aldatmasi dogru degil bunu acik acik esine soylemesi gerek... akli baska birinde olan biriylede evli durunmaz.

Netice degismez iki durumdada yani

Merhaba.

Aldatmanın; rengi,dini,dili,ırkı,cinsiyeti,yaşı,mekaniği,elektroniği...vs..... olmaz.

Ya vardır, ya yoktur. Ortası hiç yoktur.

Aldatan kişinin öncelikle kendine saygısı yoktur.

Olsaydı zaten aldatmazdı.

Teşekkür ediyorum güzel konu.

bencede 2 side aynı fiziksel aldatınca otomatikman duygusalda aldatmış olur zaten allah kimseye yaşatmasın :(

Aldatmada,fiziksel ve duygusal anlamda acı aynı anlam taşir,, sadece duygusal biz bayanlarda daha agır basiyor.

Aldatmanın sınıflandırması olmaz duygusal yasa fiziksel aldatma garip isimler seven insan göz ucuyla dahi aldatmaz sevdiğini ki zaten yapiyorsada sevmiyordur ki onu seveni

Sonuçta aldattın arkadaşım ? Daha beni duygusal mı fiziksel mi aldattın diye seçenek sunup acımı mı hafifleteceğim bu şekilde ? Kalbimin acısını hangi seçenek durdurur onları söyle bana.

Fiziksel olması gerekmez Aldatma Her Türlü Aldatmadır.

Sözle , Gözle ..

fiziksel çünkü adam gitti başkasına aşık oldu olay kapanmıştır.Fakat bu fiziksel aldatanlar gelip yalvarıp yakarır seni seviyorumda bilmem ne de.Seni aptal yerine koyar.Bahanelerini sıralar.Hayattından çıkıp gitmez.bence arada duygunun olmaması bu durumu bi nebze hafifletmemeli.
Hiç birini yaşamadım umarım da yaşamam şimdiki gözlemim bu.

Son düzenleme:

karşındaki insan başka birine kaydıysa her türlü bunu nasıl yaptığının çok bir önemi yoktur. Sen şimdi soruyorsun "10. kattan mı yoksa 2. kattan mı düşüp ölmek istersin?" diye.. Sonuç itibariyle öleceksem nereden düştüğümün ne önemi var ki.

Her ikiside
Hiç birisi affedilmez

Duygusal daha acı ama biz kadınlar fiziksel aldatılmadan daha çok zarar görürüz bence. Bi başkasının bedeni bizim bedenimize tercih edilirse eğer çok daha zor olabilir.

---> Hangi Aldatma Daha Acı ? Duygusal mı Fiziksel mi ?

Aldatmanınn şekli önemli degill, ikiside eşit şekilde acıtır.

iPhone 6 plus Tapatalk

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri