hadi itiraf edin bakalım..

ben birkeresinden ailemden izinsiz arkadaşlarla lisedeyken tabi gezmeye gitmiştik.6 yada 7 kişiydik eve geç kalmıştık ma anneme yalan söleyip orada kalmıştık geceye kadar arkadaşlarla takıldık içtik

arkadaşım sevgilisiyle buluşacaktı benimde eski sevgilim gelmişti okşan ve merveyle hediye almaya gitcem dedim ama sonunda 3km yolu yürümek zorunda kaldım :Dakılsız başın cezasını ayklar çekermiş :D

ben cokkkk :D Seyy yaptım .mesela sigara içtim :D:D bu kadar parti :=) yi duslerforumda ben yapıyom saten dk da bir !!

imm ailemden izinsiz erkek arkadasimla mersinden adanaya gitmistim :D

ailemden izinsiz alt komsuda kalcam deyip orda kalmamistim bi arkadasin mezuniyetine gitmistim :D

dersaneyi cok asip ev telini cep teline yonlendirmistim :D

allahtan daha hicbiri ortaya cikmadi umarim gunun birinde karsima cikmaz :D :D :D

:D bunLari ogrendigim ii oLdu . eLime bi kaç koz verdin saoL :D ortaya cikar eLbet birgün demi ? :D Ama tabi karsiLiginda bisiLer tekLif edersen :D oLmaz :D

@ MagazaLari gezicem deyip cok internet cafeye gitmisLigim vardir :D

izinsiz kaçırdığım arabayı duvara vurdum.(babamlar bilmiyoo tabii ki)
kız arkadaşımın özel defteri var dı kimseye göstermediği onu karıştırdım.(duyarsa var yaaa ben bittim)
ha bide en önemlisi kız arkadaşımın bana tanışma yıldonümümüzde aldığı bilekliği kaybettim (bu daha henüz yeni inş. bulurum bulamazsam ben kayboliyim inşallah.)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri