Hadi herkes emoca bişiler yassın

minniq_meLeq

Bayan Üye
Hadi herkes emoca bişiler yassın biras okursaız çözebiliceinize eminim.İlki benden;
zeü Jq sefrom Relx.[Rahel en ii arkimdir]phn andalyaa phalıorm jq qusee zora wanz qiyeum confrze qyerum ımm zhora hebnüü jq seform xD
hahaha

---> Hadi herkes emoca bişiler yassın x]

Türkçeyi yabancılaştırmaktan soyutlamaktan ne anlıyorsunuz ki ?

züéShn daDLhumm .. :D bNMDé ConWéRSHüém waRH waNsHum waa :D Nüé hawwa atHıoSunKéA xD :D ! éMoLaR thüRKçéi KatLéDHméSs ! inanhMaun .. bu saDHéCé éMoLaRhn 1 KhoNu$mha taRsHıDhıR ! héPhimiéSs tüRKhüsS ösnDié oLmaaLm ! maDé İN TuRKéYh ;)

züéShn daDLhumm .. :D bNMDé ConWéRSHüém waRH waNsHum waa :D Nüé hawwa atHıoSunKéA xD :D ! éMoLaR thüRKçéi KatLéDHméSs ! inanhMaun .. bu saDHéCé éMoLaRhn 1 KhoNu$mha taRsHıDhıR ! héPhimiéSs tüRKhüsS ösnDié oLmaaLm ! maDé İN TuRKéYh ;)

asdasdasd :D phn qonushJq phise phulamadundha ondn yabdum osürr Jq uslthmm:67::19:

annDHumh dadNhum xD üsüLhmhé sn :D Kmseh üsüLmesHyny bhüthün emoLharh üshüLhmeshin ! xD Zaaaaaa ehuhhewdfhuefhws xD éMoLytaaaaa

ilk ifaden bir tepki ifadesi dikkat edersen.Benmde bir cevap vermem gayet normal.

Konuyu Uzatmayalım Istersen ...

size iyi sohbetler baslıkdakı x'ide kaldırıyorum bılıyorsundur yasak :)

iyi forumlar

---> Hadi herkes emoca bişiler yassın

bune yha aşırı kolpa işler yapıosunuz

ya nsl öğrndnz bu dili be :D insnalr ana dilni dah doru dzgn yazmıo vall brovo ama her nkdar emo olsnda TÜRKİYEd eyaşıorz..!. TÜRKÇE konşlm X))))))))))

arkadaşlar emoca die bir dil yok bu emolardada yok nerden çıkarıyorsunuz böle bi dil .. emoların adını kötüye çıkarıyorsunuz ( DiL Bozan die ) :s böle hatalar yapmayalim lütfen bnde emoyum fakat gerektigi kadar emo oluyorum en azından türkçemizi bozmuyorum :d

tHüm.dHünyaYii shaLLaDm. xD
Benimki Pek em0 0Lmadii saniRim. xD

emoca dıye bısy yok bence konu gereksız bnde emoyum ama bole knusmak hos deıl turkcemzı korumalıyız

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri