Güzin Abla Olmaca

---> Güzin Abla Olmaca

:D aç bütün pencerelerii hahaha

öss yılımm ders çalısmak istemymm npmmm hahaha

---> Güzin Abla Olmaca

Aileler bilinçlendi eski hastalık numaralarını yutmuyor daha yaratıcı bi bahane bulmanı öneririm bulmayla bitmiyo tab bide usulüne uygun uygulaman gerekio :D:D

Yanlnızlığı nie bukadar seviom ben yaa!

---> Güzin Abla Olmaca

yapcak bişe yok kat kat giyinip gidicen yani :) Yada bi gün gitmesen ne kaybedersin canım aaa :p

sıkıldım gari fişini çekmek istiyom hayatın :D

---> Güzin Abla Olmaca

Okulu dinamitle patlat hahaha

Canım sıkılıyo napiyim xD

---> Güzin Abla Olmaca

bagdas kur. ve nirvanaya uLaşmaya çaLış ...

:A hep bi eksiklik var nedendir ?

---> Güzin Abla Olmaca

o her insanda var.

insanoglu doymak nedir bilmez hep fazlasını ister.

azla yetinmeyi öğren.

ekleri kazanırmıyım güzün aplaaa

rumuz : dertli kız xD

---> Güzin Abla Olmaca

Giyy :D Ben biLmiodum mersine gittigimde hep yanimda uzun koLLu vardi :p Kimse garipSemdi :D Ara Sira özLem gidermek icin giyebiLirsin hatta :D oLayı anLatım.. üzerimde montLa gittim.. otobusten inerken giydim bide :D. Disariya bi Ciktim :D mini SortLar AskıLı büLuzLar :D montu Cikarip yere vurdum :D:D:D
biLimseL bi AcikLamayLa Anlatirdim Simdi.. neden uzun koLLu giyemedigini Ama bosver :D

Bira niye Sıcak iciLmiyor :S guzin abLa... bi Care.. Sicak biranin tadı Deismesin :D

---> Güzin Abla Olmaca

ahaha :11:

Bilmiyorum evladım hiç bira içmedim bugüne kadar bilgim yok xD

Mutsuzluk diz boyu napayım güzin abla?

---> Güzin Abla Olmaca

MutsuzLuk.. nedenLere göre değişir AşıLması.. Ama varoLan birşey vardırki. mutsuzluğu oLduğu gibi kabuLLenmektir.. hani ben mutsuzum Lanet oLsun bu Dünayaya faLan gibiLerinden değiLde.. OnunLa beraber yaşamayı öğrenmek. daha bi iç Açıcı geLebilir.. ufakta oLsa haz aldığın şeyLerLe iLgilen.. hayatında yapicagin bi kaç yeniLiğinde.. Faydası dokunucaktır.. Hayat bu yaşarsın ve tadarsın.

Ya benimde bi Derdim Yokki :D

Güzin abLa.. Unutmak neden Bu kadar Zordur :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri