Günün Sözü

---> Günün Sözü

Bir gün cehennemde karsılaşabiliriz. Sen kalp hırsızı olduğun için, bense tanrıyı bırakıp sana taptığım için.

---> Günün Sözü

İnsana özgü bir yeteneksizliktir yaşayamamak! Yoksa hangi balık boğmuş kendini; hangi serçe atlamış damdan...

| DOSTOYEVSKI|

---> Günün Sözü

scaled.php

---> Günün Sözü

Çünkü senin bunun nasıl bir şey olduğu hakkında en ufak bir fikrin bile yok.Gördüğüm anda hızlanan kalp ritmimden haberin yoktu.Başını omzuna koyduğumdasonsuz huzur bulduğumdan da.Fotoğraflarını her gördüğümde yüzümde oluşan o ***** gülümsemeden sonra gelen gözyaşlarımdan da.Özlemek senin için basit bir kelimeydibeni ise öldürüyordu içten içe.Tüm bunları anlamadığın için sana kızamam ki.

---> Günün Sözü

yalnızlık; hiç kimsenin duymadığı ezgilerin senin beyninin derinliklerinde zonklamasıdır..

Deniz Roni

---> Günün Sözü

Anahtar gibi sadece kaybolduğunda aranan biri olmak istemiyorsan nasıl olsa paspasin altındadır rahatlığını vermiyceksin kimseye

---> Günün Sözü

"Hayat bizim kurduğumuz, tasarladığımız bir oyun değildir; orada sahne alan kim olursa olsun, ona ne kadar yakın olursak olalım her şey bizim istediğimiz gibi gelişmeyebilir. Hayata dair her kurgumuz, her gelecek planımız başka başka hayatların, başka ruhların, kişiliklerin beklentileri ve hayatlarıyla ölçülür, orada her beklenti hayal kırıklıklarına gebedir; beklentilerini birer inanca dönüştüren yürekler içinse hayattan derin bir çöküş beklemektedir. Bu inancın söndüğü yerde yeni bir hayata açılacak bir kapı yoktur."

Stefan Zweig

---> Günün Sözü

Aslında kadın; Erkeğin beğenen bakışlarından çok, hemcinsinin kıskançlık dolu bakışlarını görünce, güzel olduğundan emin olur.

---> Günün Sözü

-Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan Yollar vardır aşılması güç olan Kalpler vardır acılarla parçalanan Ve insanlar vardır ki hiç unutulmayan Sanma seni sevipte bırakanlardan Benim sevgim mezara kadar olandan…

---> Günün Sözü

Çocukla muhabbet etme, ya şapkanı alır kaçar yada üstüne başına .ıçar.

Gökmen Özdenak

---> Günün Sözü

"Küfür var işte, bana diyor, damına koyayım diyor. Dam var ya hani çatı. Dama nasıl koyacaksa"

Erman Toroğlu

---> Günün Sözü

" Gözlerin rengi, biçimi ne kadar farklı olursa olsun, gözyaşlarının rengi aynıdır "

---> Günün Sözü

Ben hayatla ladese girdim .
Kim gelip bir tutam mutluluk uzatmaya kalksa 'aklımda' diyorum..
Gidişi 'aklımda'

---> Günün Sözü

Senin çelme taktığın yerden başlıyorum hayata.. Varsın yara içinde kalsın dizlerim, Yüreğim kadar acımaz nasıl olsa.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri