Günün Sözü

---> Günün Sözü

Söylediklerimden çok sustuklarımda saklıyım ve gizlediklerimde gizliyim.
Beni anlamak için konuştuklarımdan çok sustuklarıma kulak verin.
Aklım sukütu sever benim,Çünkü çok ağır ödeştik biz hayatla.
Ben sonu ÖLÜM noktalı yollardan geçtim.Üç noktalar koymaz bana

---> Günün Sözü

Bir başkasının ona dokunduğunu düşündükçe, nefes alamıyorsun.​

---> Günün Sözü

Ne ölmek nefessiz kalmaktır nede yaşamak nefes almaktır.. Yaşamak; 'sevilmeyi hak eden birine yaşamını harcamaktır

---> Günün Sözü

Aklımın her köşesinde sana itiraz edecek bir yer bulabilirim. Kalbimin her köşesinde sana kanacak bir yer bulabilirim. Seni sevmeye kalbimi razı etmişim, aklımı bu oyuna dahil etmeyebilirim.

---> Günün Sözü

‎- Kırgınım... Kime Olduğunu, Neden Olduğunu Bilmeden.. Belki Hayata, Belki Kendime, Belki De Kıymet Bilmeyen Herkese...!

---> Günün Sözü

Allah’i taniyan ve itaat eden, zindanda da olsa bahtiyardir… O’nu unutan, sarayda da olsa, zindandadir, bedbahttir. (Said Nursi)

---> Günün Sözü

Geceler yırtıldı koynumda, usulca diktim tenimden söktüğüm damarlarla.
İşte ondan hep bu geceleri kan kokusu, ölüm korkusu.
Sol cebimde kimsesizliğin buruşturulmuş naif yüzü.
Altı üstü bir ölüm, bu mu durduracak ruhumda ki krizi?
Benim sorunum ölümle değil, herkes ölür.
Benim sorunum kendimle.
Ölürsem, kolpa da olsa herkes üzülür...

---> Günün Sözü

'Benimle ömür geçer mi ki'' dedim. Senle geçirmeye ömür yeter mi ?" dedi. İşte bu bana bir ömür yetti. [Özdemir Asaf]

---> Günün Sözü

Gülmek her zaman mutlu olmak için değildir. Bazen öyle gülmeler vardır ki; en büyük acıları gizlemek içindir.
// Bob Marley //

---> Günün Sözü

Ya tek benim olursun, ya da silinir gidersin bu yürekten.
Orta yolu yok bunun ! Ha var, ha yok değil; Ya var olursun yada yok".
[Cemal Safi]

---> Günün Sözü

kimseden kötülük gelmemesini istiyorsan fena söyleyici,fena öğretici,fena düşünceli olma (mevlana)

---> Günün Sözü

Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü bıraksa da, gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz

---> Günün Sözü

dokunduğumda titredikçe yüreğim ellerim soğudu. aklım başka yerde ben başka ellerde..ıssız köşelerde buğulu resimlerin baş kahramanı hikayelerin başyazarı oldum istemeden de olsa...sevdalardan geçtim nefret tattıkça...hayata baktım.... kötüyü oynasada bana acımaksızın ben kötüye inat iyi olmayı seçtim...durup düşündüm iki dakika adını unuttuğum masallarda kaybettim ruhumu..iççime çektim sisli havayı.... soludukça terledim
akan her damlada hayatımı buldum..içimdeki hayat bambaşka doğurdu güneşini içimde..içimdeki hayat aldı götürdü beni bendeki gerçekk Ben'e.

---> Günün Sözü

Marilyn Monroe - bir kadınla güzelliği için evlenmek doğruysa, bir adamla parası için evlenmekte doğrudur.

---> Günün Sözü

Biri sizi bir defa aldatırsa suç onundur. İkinci defa aldanırsanız bilin ki suç sizindir.
Sarah Berhardt

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri