Günün aşk sözü ~~

---> Günün aşk sözü ~~

598576_507602412603545_839892453_n.jpg

---> Günün aşk sözü ~~

"Kalp ruha der ki: Ben severim, aşık olurum; ama acısını nedense hep sen çekersin. Ruh da cevap verir: "Sen yeter ki sev." - Şems

---> Günün aşk sözü ~~

Hep geç kalınmış,hep eksik yaşanmış...Neye dokunsam hep ilk kez yaşanmış...Başka tekrarı yok...Ve tekrarı yoksa yaşadıklarımızın,hata mı yaptığımız hatalar...Çünkü hayatı ne kadar bildiğimizi iddia etsek de hep el yordamıyla ilerliyoruz...Öyle zavallıyız ve ama öyle de güçlüyüz ki...

---> Günün aşk sözü ~~

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler, ağzına dolar insanın. Sussan acıtır, konuşsan kanatır.

---> Günün aşk sözü ~~

Alıp başımızı bizi kimselerin tanımadığı yerlere gitmeyi,gözden kaybolmayı,izimizi yok etmeyi biz bilmiyor muyuz?Zaten hepimiz kaybolmuş değil miyiz,ha burada,ha o uzaklarda,hepsi aynı değil mi?

---> Günün aşk sözü ~~

"Birbirimize birkaç aşk kadar, geç kalmış olmasaydık..."eğer kaybetme korkum olmadan sahip olabilir miydim sana?

---> Günün aşk sözü ~~

Laf aramızda ben gökyüzüne bakarmış gibi fotoğraf çektirenlere,
televizyonda ağlayan kadınlara inanmıyorum.
Küresel ısınmaya da inanmıyorum, dünya barışına da..
Bütün bunları boşver, bak sırada ki şarkı çalıyor.
Senin kısmetine hep ağır söylenen şarkılar.
Senin yüzün hüznün yüzü. Senin ellerin hüznün elleri.
... Senin oynaman ağır...

Ben de kendime bir umut sakladım afişlerden.
Kesip, cebime attım kimseye farkettirmeden.

Sen beni tutarsan hiç düşmem ben biliyor musun?
Sıkı sıkıya sarsan ellerini göğsüme dolayıp, hiç düşmem ben!

Bizim sokağa da renkli ve gürültülü arabalar geliyor bu günlerde.
Yüksek sesle ve asla tutmayacakları sözler veriyorlar yarınlar için.
Gürültülü şarkılar eşlik ediyor cömertçe savurdukları hayal cümlelerine. Çok küçük bir bedelle umut satıyorlar bizim sokaklarda.
Biliyorum epeydir gelmediğimden şikayet ediyorsun. Sıradaki şarkıyı seç ödeşelim.
Sıradakini ve sonrakini ve daha sonrakini. Söylediğim ve dinlediğim tüm şarkıları sana vereyim ödeşelim olmaz mı? Hem gelmek istedim, istersen arkadaşlara sor.

---> Günün aşk sözü ~~

“Olmuyorsa olurunun getirilerini göremezsin. Olmamıştır ve hayırlısı belki de budur. Olsa olmasın isterdin belki... O yüzden bazen olmayışını sev.”

---> Günün aşk sözü ~~

“Ne istediğini bilmemek insana verilmiş en yırtıcı işkence türlerindendir.”

---> Günün aşk sözü ~~

''Sevmediğin şeyleri sevmeye çalışıyorsun sırf onu sevdiğinden ve bu yapabileceğin en büyük hata çünkü severek elde edemezsin, sevmek yetmez.''

---> Günün aşk sözü ~~

Bir garip bilmece Kimi soru sorar kimi cevap arar Garip bilmece Kimi barış yapar kimi savaş arar Bir garip bilmece Kimi hayal kurar kimileri yıkar Garip bilmece Kimi yola çıkar kimi yoldan çıkar !​

---> Günün aşk sözü ~~

Bir araya gelmek bir başlangıçtır beraberliği sürdürmek bir ilerleme. Beraber çalışmaksa gerçek başarıdır.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri