Günümüzde herkesin bir psikoloğu olmalı mı?

Günümüzde herkesin bir psikoloğu olmalı mı?

• Evet

Oy: 22 66.7%
  • Hayır

Oy: 7 21.2%
  • Fikrim yok..!

Oy: 4 12.1%

• Kullanılan toplam oy
    33
evet bence olmalı çünkü genel anlamda toplumsal patlamaların yaşandığı bu dönemde sağlıklı( ruhsal yönden sağlıklı) bireylere çok ihtiyaç var ve sağlıklı her birey bilinçli bir birey demek olduğundan bence çok önemli!

Herkezi Bilemiyorum Ama Sanırım Benim İhtiyacım Var :) Bana Dayana Bilecek Bir Psikoluk Varmı???

kafayı kırdıktan sonra psikologa gitmenin bir kıymeti yok arkadaşlar ... önemli olan kırmadan önlem alabilmek :)

Nasreddin Hoca oglunun eline bir testi tutusturup çesmeden su getirmesini istemis. Çocuk disari çikarken de ensesine bir tokat atip :
- Testiyi kirma ha ! diye ögüt vermis .
Bunu gören komsulardan biri :
- Yahu Hocam demis, henüz testiyi kirmadan niye dövüyorsun yavrucagizi ?
Hoca cevap vermis :
- Testiyi kirdiktan sonra neye yarar be birader !

psikologlar da nasrettin hocanın yaptığı işi yapmaya çalışıyolar ama dövmeden tabi :):):)

Benımde sanırım ıhtıyacım var hem işlerım hem site hem özel hayatım kafayı yıcem yakında :(

insanların gün geçtkçe piskolojisi bozuluyor...piskologlar ilerde çoq ii iş yaparlar....herkese lasım...baştada bana

size bişi sölim mi bnce bu cok yanlış bir soru hastaneye gidiom psikologa kadın 1 ay sonraya randevu verebilio herkes ztn gidio....bu hayat koşullarında bnce gayet dogal

Bence Herkesİn Bİr PİskoloĞu Olmali Yane Sadece Hastanelerde DeĞİl Özel SektÖrde Muaynehane Olarak Falanda Çok İyİ GelİŞtİrebİlecek Ve Zevklİ Bİ Meslek İnsan Pİskolojİsİ SÜreklİ Etkİ Altinda OlduĞundan GeÇrektende Çok Fazla İhtİyaÇ Var Bu Alanin GelİŞmesİne Özellİkle YavaŞ YavaŞ Sosyal Patlamalarin GÖrÜldÜĞÜ GÜnÜmÜzde Herkesİn Bİrİyle KnouŞarak YoĞun Temposindan Bİrazcik Olsun UzaklaŞma Sorunlarina Daha Profesyonelce ÇÖzÜm Bulmaya İhtİyaÇ Ve Hakki Vardir Herhalde

Bence De Olsa İyi Olur Sonucta Konusucak Biseyler Anlaticak Birileri Var...Bu Psikologlar Nasıl Dert Küpü Olmuyolar AnlaMADIM gİTTİ :) O Kadar İnsanın Sorununu Dinliyolar...Bide Kendi Sorunları Varsa yANDİ vALLA :) ODA BASKA Psikologa hihih:D

BENİM ESKİDEN Bİ DANIŞMAN PİSKOLOG TARZI Bİ TANIDIĞIM VARDI ŞUAN İNGİLTEREDE O ÖNCE BAŞKALARINA TERAPİ YAPIYO İKİ GÜNDE BİRDE BAŞKA BİR PSİKOLOĞA GİDİYODU:dDÜZENLİ OLARAK HATTA BİR KEREDE BİR YERİNE İKİ SEANSLIK RANDEVU ALDIĞI ZAMANLAR OLUYODU

Psikolog Zor İs :) Aslına Bakarsanız Ücretli Oldugundan Millet Gitmemeyi Tercih Edio...Psikologta Sonucta Bir Meslek Oda Paralı Yapmasa Olmaz :D Hersey Karıstı Cık Simdi Cıkabiliyosan hihihi :D Allah Dert Vermesin

kafayı kırdıktan sonra psikologa gitmenin bir kıymeti yok arkadaşlar ... önemli olan kırmadan önlem alabilmek :)

Nasreddin Hoca oglunun eline bir testi tutusturup çesmeden su getirmesini istemis. Çocuk disari çikarken de ensesine bir tokat atip :
- Testiyi kirma ha ! diye ögüt vermis .
Bunu gören komsulardan biri :
- Yahu Hocam demis, henüz testiyi kirmadan niye dövüyorsun yavrucagizi ?
Hoca cevap vermis :
- Testiyi kirdiktan sonra neye yarar be birader !

psikologlar da nasrettin hocanın yaptığı işi yapmaya çalışıyolar ama dövmeden tabi :):):)
bncede xole haklısın bnde suan psikologlugum sadece sigara alıskanlıgım yüzünden baya sıkıntılar yasadım bunalıma girdim okul hayatımda bi sene gitti bnce herkes bir psikologa gitmeli weya danısmalı diorum

doğrular yanlışları kabullenmekle başlar ... şuan hala aynı durumdaysan bence psikolog işini ertelememelisin ...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri