GünLük

LoKuMuM<3

Bayan Üye
asLında dün yazacaktım nede oLsa meşguL bir insanımxD

dün sınav oLduk dahiLiyeden çok zor bir ders oLmasına rağmen güzeLdi 45 aLırımhahaha
yazıLı pazartesi günü son bitiyor ve kurtuLuyorumxD yazıLı çaLışcam diye tüm psikoLojim aLtüst oLdu yaxD neyse düne geLeLimxD
sınav oLduk öğLe tatiLi geLdi bizimkiLer napaLım dediLer benim o üstün zekamdan ''uzun eşek'' fikri çıktıxD sınıfta nasıL oLsa 1 tane erkek vardı onuda kovduk rahattık yanexD işte grupLara ayrıLdık 10 eL oynıcaktık bizim grup 8-0 yeniyo tabi biz atLayınca anında çöküyoLar hahaha 8-1 oLdu bunLar nasıL seviniyoLar ama yerLere yatıyoLar koptuk bizxD 10. son eLi oynuyoduk işte en son kişi atLıyordu ''caaartt'' diye bir ses geLdihahaha bizim kızLar yerLerde meğer Merve'nin pantoLon bastan sona kadar yırtıLmış biz haLa uzun eşek pozisyonunda güLüyoruz ben güLmekten bacakLarımın arasındaki Zeynep'i unuttum kız kafasını çıkarmaya çaLışıyo ama çıkaramıyoxD ben yere düştüm Zeynep'te arkamdan ama nasıl güLüyoruz resmen yerLere yattıkxD o kdar güLdük ki herkes sıkıştı anında tuvalete fırLadıkxD saçLar birbirine girmiş koridorda tuvaLete koşuyoruzxD miLLet bize bakıyo artık hakkımızda ne söyLediLer biLinmezxDxD tuvaletten çıktık Zeynep: ''abi güLmekten aLtıma kaçırmışım demesinmi'' biz yarıLdık 2. güLme krizi daha hahaha öLdük resmenxD sınıfa gittik Merve beLine hırka bağLamış ''accık ucundan göster'' diye daLga geçiyruzxD koca sınıf revire gittik herkesi kovdum Zeynep,ben,Merve kaLdık Zeynep pantoLonu dikiyo bende Merve'ye psikoLojik destek oLdum.xD büyük bir başarıyLa pantoLonu diktikxD sınıfa çıktım herkes öLü ortaya geçtim ''Tarabyada viLLası'' diye başLadım herkes anında ''cafcafLı arabası'' diye devamını getirdi bağıra bağıra sarkı söyLedik boğazLarım acıyoxD haLay falan çektikxD anLıcan koptukxD

süper bir gündü:)

~~

okuduğunuz için teşekkürLer.

Son düzenleme:
---> GünLük

pantolan olayı benimde başıma gelmişti hahaha
benimde şortum yırtılmıştı xD

süper günmüş bebeğim :)
en kötü günün böyle geçsin cnm :)

---> GünLük

birdahaki uzun eşek oyununa benide davet edin :D:D çok güzel izler ve oynarım gerekırse yastıkta olurum hahaha
süper bir günmüş butun gunlerın bole nese dolu olsun :D
dıger gunlerınıde merakla beklıoruz :D
saol paylasımın ıcın :D

---> GünLük

hahaha yastık bişey yapmıyoki duvara yaslanıyo biz göçük altında kalıyoruzxDxD

saol kuzimmxD

---> GünLük

Ahaha :D

Ölün o zaman siz Büş :D Ya şu uzun eşek olayını çok oynamak istemişimdir ama etek giyiyoruz biz naparsın kader artık :D Pantolon giydiğimiz bir gün çok pis planlarımız var ama :pp

Benim sınavlarım bitti la rahatım artıkın :D

Güzel günmüş aşkitom. En kötü günün boyle olsun. Yüzünden gülücük hiç eksik olmasın :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri