Günlük Görevler KnightFight

' Kontes..

Bayan Üye
Günlük Görevler Ne İşe Yarar?
Günlük görevleriniz boyunca tamamen şansa bağlı olarak rastgele altın ve deneyim puanı kazanırsınız Ayrıca göreve çıkış şeklinize göre eğilim puanı alırsınız Fakirlerin koruyucusu olarak göreve çıktığınız zaman eğiliminiz iyilik yönünde artarken, soyguncu şövalye olarak göreve çıktığınız takdirde eğiliminiz kötülük yönünde artacaktır

- Kazandığınız altını silah/zırh/nesne almak için Tüccarda harcayabilir, malikanenizi geliştirebilir,sunakta dua ederek iyileşmenizi sağlayabilir, karakterinizin özelliklerini geliştirebilir ya da klanınıza bağış olarak kullanabilirsiniz

- Kazandığınız altın miktarı ayrıca sizin Sıralamada ki yerinizi belirler Sıralama sayfasında sıralama öndeğer olarak günlük görevlerden kazanılan Ganimete göre yapılmaktadır

- Kazandığınız altın ve ganimet miktarına göre ise deneyim puanı alırsınız Kazandığınız deneyim puanları ise karakterinizin seviyesinin artmasını sağlarGörevde kazandığınız altın/ganimet miktarına göre 0-1-2-3-4-5 deneyim puanı kazanabilirsiniz

Altın aralığından tam olarak emin olmasamda sanırım aşağı yukarı şu şekilde:
- 100 ganimete kadar 1 Deneyim Puanı
- 10001 - 140 ganimet arası 2 Deneyim Puanı
- 14001 -180 ganimet arası 3 Deneyim Puanı
- 18001 - 220 ganimet arası 4 Deneyim Puanı
- 22001 ganimet ve yukarısında ise ganimet arası 5 Deneyim Puanı kazanırsınız

Nasıl Günlük Göreve Çıkabilirim?
Sayfanın üst tarafında yer alan "Görevler" linkine tıklayın Bu ekranda Soyguncu şövalye veya koruyucu başlığının altında, Görevini Seç kısmından göreve fakir ve zayıfların koruyucusu olarak mı yoksa soyguncu şövalye olarak mı çıkacağınızı seçebilir, bu bölümün hemen altında yeralan kısımdan da çıkmak istediğiniz görev sürenizi belirleyebilirsiniz(her bir görev süre farkı gözetmeksizin size 10 altına mal olacaktır) Görev Süresi (Kullanılan Süre: kısmında da o gün kullandığınız görev hakkınızın dakika hesabını görebilirsiniz Sağ tarafta bulunan combo boxtan göreve çıkmak istediğiniz süreyi 10 ve katları şeklinde seçebilirsiniz (Normal oyuncu iseniz 10-60 arası, Premium oyuncu iseniz 10-120 arası) Çıkmak istediğiniz süreyi seçip "Devam" butonuna basarak insan görevınıza başlayabilirsiniz

Arkadaşım Benden Çok Daha Fazla 5 Deneyim Kazanıyor, Neden?
Görev sonunda kazanacağınız altın/ganimet tamamen şansa bağlıdır ve rastgele seçilir Bazı günler çok sık 5 deneyim alabileceğiniz gibi, hiç 5 deneyim kazanamayacağınız günler de olabilir!

Göreve Çıktım, Ama Attan Düştüm/Hayal Kurdum/Fırtınaya Yakalandım Neden Başıma Geldi?
40 dakikanın altında (10-20-30 dakika) aralıklarla göreve çıkıldığı zaman % 10 ihtimalle görevin başarısız olma durumu vardır Bu durumda herhangi bir altın/ganimet/eğilim ve deneyim puanı kazanamazsınız

Karakterimin Özellikleri Günlük Görevde Etkili midir?
HAYIR! Karakterinizin özellikleri hiçbir şekilde günlük görevler üzerinde etkisi yoktur Kazanacağınız altın/ganimet rastgele belirlenir

Silah/Zırh/Nesnelerimin Günlük Görevler Sırasında Bana Katkısı Olur mu?
HAYIR! Silah/zırh/nesneler sadece rakiplerle yaptığınız dövüşlerde etkili olur, görev sonucunu etkilemezler

Göreve Çıktığım Saatlerin Sonuca Etkisi Var mı?
HAYIR! Görev sonuçları göreve çıktığınız saatten bağımsız olarak belirlenir

Günlük Görevlerde Daha İyi Sonuç Almamızı Sağlayacak Belli Taktikler Var mı?
Her kullanıcı kendisine uygun olan taktiği seçmelidir En çok altın/ganimet getirdiğine inanılan yöntem ise görevlerinizin tamamına 10 ar dakikalık olacak şekilde çıkmanızdır Ancak 1 ( Premium üyeler için 2 ) saat boyunca sürekli oyuna bakamayacak durumda iseniz daha uzun aralıkları seçip göreve gönderebilirsiniz

Günlük Görevdeyken Saldırıya Uğrayabilir miyim?
Evet, eğer son 60 dakika içersinde herhangi birisiyle dövüş yapmamış iseniz, görev sırasında saldırıya açık olursunuz

Premium Üye Olmamın Günlük Görevler Üzerinde Herhangi Bir Etkisi Var mı?
Normal ve premium üyeler için günlük görevler tamamen aynıdır Aradaki tek fark normal üyeler günlük 1 saat görev yapabilirken, premium üyeler 2 saat göreve çıkarlar

Günlük Görev Süresince Oyunda Çevrimiçi (Online) Olmama Gerek Var mı?
HAYIR! Oyundan çıkabilir hatta internet bağlantınızı kesebilirsiniz Görev süresi dolduktan sonra tekrar oyuna girip kazandığınız altın/ganimeti alabilirsinizUnutmayın ki kazandığınız altın/ganimetler süre bittiğinde değil, siz "Güncelleştir" linkine tıkladığınız zaman hesabınıza eklenir

Bazen Güncelleştir Linkine Tıklamama Rağmen Görev Sonucunu Göremiyor ve Altın Kazanamıyorum!!!
Bazen günlük görev dönüşlerinde "Güncelleştir","Görev Sonucu" linklerine ya da "F5" butonuna "İLK" kez bastığınızda görev sonucunuzu göremezseniz, sayfanın üst tarafındaki linklerden herhangi birine tıklayıp ya da "F5" butonuna basarak görev sonucunuzu görebilirsiniz Her şeyi denemenize rağmen görev sonucunuzu göremezseniz oyun adminine rapor ediniz

Günlük Görev Haklarımı Bitirdim, Yeniden Ne Zaman Göreve Çıkabilirim?
Günlük görev hakları her gece Türkiye saati ile 01:00 da yenilenirAncak unutmayın ki oyun sunucusunun saati sizin kendi saatinizden birkaç dakika farklılık gösterebilir! Ayrıca Görevler sayfasında bir sonraki görev hakkınıza ne kadar süre kladığını gösteren bir sayaç bulunmaktadır

Görev Sayacını Bir Şekilde Daha Hızlı Geri Sayması İçin Ayarlama Yapabilir miyim?
HAYIR! Geri sayma işlemi tam da gerekli süre kadar sürecektir

Görevdeyken Oyunda Başka İşlemler Yapabilir miyim?
HAYIR! Görevdeyken oyun içerisinde alım-satım, eğitim yapmak, saldırı yapmak ya da handa görev aramak gibi başka işlerle uğraşamazsınız Ancak sıralamaya bakmak, oyun içi mesaj alıp göndermek ya da ayarlarınızı değiştirmek gibi işlemler yapılabilir

Göreve 10 ar Dakika Göndermenin Açıklaması Nedir? 60 Dakika Göndersem Olmaz mı?
Göreve çıkılabilecek aralıklar 10 ar dakika olacak şekilde ayarlanmıştır Göreve 10 ve 10 un katları şeklinde istediğiniz gibi çıkabilirsiniz Görev sonuçları tamamen şansa bağlı olduğundan ortalama olarak 10 ar dakika aralıklarla göreve çıkmanız daha iyi ganimet ve deneyim elde etme şansınızı arttırır Ancak 10-20-30 dakika çıkılan görevlerde % 10 ihtimalle eliniz boş dönebilirsiniz 40 dakika ve daha üstü çıkılan görevlerde ganimet ve deneyim alma şansınız % 100 dür

Neye Göre Deneyim Alıyoruz?
Görev sonucunda ne kadar ganimet/altın kazanacağınız tamamen şansa bağlıdır ve rastgele seçilir Ancak alacağınız deneyimi kazandığınız ganimet/altın miktarı belirlemektedir Başlığın üst taraflarında hangi durumda hangi deneyimlerin kazanılacağı bilgisi verilmiştir

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri