Günlük değil , 9 yıllık ..

---> Günlük değil , 9 yıllık ..

Merhaba ,
Sana sevgili günlük demeyeceğim..Çünkü seni sevmiyorum , diğerlerini sevmediğim gibi..Sana yazdığım şeyler hiç bi zaman mutlu olduğum şeyler olmadı çünkü.Mutluysam nerden aklıma geleceğini zannediyorsun ki ? !
Neyse uzatmadan başlamalı en iyisi..Sabah kalktım saçma sapan bi tebessümle ..Direk telefonuma baktım her zamanki gibi ..Mesaj beklediğim biri yoktu elbette ..Sadece alışkanlık ..Baktım , 7 mesaj (Günaydın mesajları ) dostlarımdan ..Hiçbirine cevap vermedim ..Nedenini bilmiyorum ama 1 haftadır cevap yazmama alışkanlığı oldu bende :D Sonra telden Face'ime girdim.. 5 mesaj 22 bildirim 1 tanesi de Melisamdan mesaj :) Burak yine çkma teklifini yenilemiş, bisürü güzel cümleler yazmış ..Pff nerden bilsin böyle cümlelerden nefret ettiğimi.. :( Cevap vermedim tabi..
Murat mesaj atmış ..Hiç konuşmadığımız bi çocuk ''Naber nasılsın arada msj at yaa '' diye mesaj atmış :D İyi birine benziyoo..Hemen yargılamam , iyi bi arkadş olabilir :) İhtiyacım var bugünlerde gerçeklere !Diğer mesajlardada biyerleri sıkışınca yanıma koşan, derdimde ortalardan kaybolan dostlarım(!) dan dertli mesajlar ..Umrumda değil ..
Face duvarıma bişeyler yazdım ve Foruma girdim ..Biraz konuştuktan snra Oradan da çıktım ..
İçimde bi gariplik var 2 haftadan beri ..Sanırım bu gariplik değil pişmanlık duygusu..Ugura sarfettiğim kötü sözlerin pişmanlığı ..Evet bi de bunu bi kere yapmadım ..3 kere yaptım ..3. de de çok agır laflar ettim ..Onun yaptığı tek şey , susmak oldu ..Sanırım özür dileme vaktim geldi ..İçim buruk :/ Ugur dedğim kişi , biraz samimi olduğum , aşk başlangıcında bulunduğumuz ama benim her zamanki soğumamla geri çekildiğim bi arkadaşlık ..Elbette onun da hatası vardı ama o kadar agır lafları haketmedi o !Naptım ben ! Mesaj yolladım ;
- Ugur ..Özür dilerim ..Çok ileri gittim ..
Cevabı ise şok etti beni ;
-Unut gitsin , ee napıyorsun ? :O :O :O
Gülümsedim ..
-Onca söylediklerime rağmen unut gitsin mi !
-Tekrar başlamak için ...
İyi ki varsın ugur :) İyi ki hayatımdasın :)
Bi insan bi insanı yaptığı herşeye rağmen her defasında nasıl affedebilir ?

Seni Seviyorum Ugur :) Arkadaş olarak ..Aşka Cesaretimm yok ..

Yine ben ve yine sen ,
Başka kimim var ki zaten dimi ? :D Öyle ..
Sabah 2 de uyandım ..Çok uyumuşum dimi ?Daha da uyuyacaktım ama komşularımızın matkap sesleriyle uyunmuyo..O matkabı onların bi yerlerine monte etmek o kdarr çook istedim ki..En sevdiğim şeyden -uykudan- ayırdılarr beni ..
Gece 4' e kadar Lise 1 arkadaşım Talhayla mesajlaştık..Bi anda hayatıma girmeye başladı insanlaar ..
Sonra biraz oturdum ve foruma girdim ..Forumda sinir oldum ve çıktım ..Yemek yedik ve ''Dinle Sevgili '' izleyerek bunları yazıyorum :D Şu dzidekilere de ne kadar sinir oluyorum :D
Değişen bişy olmadı bugün ..Yengemi hastahaneye yatırmışlar..Böbreği gerçkten de yokmuş ..
Üzülmedim üzülmicem de !
Kuzenim de hasta oluyormuş sürekli bayılmalar fln :/
Kendi kendime hayıflanırken gözlerimden boşanırcasına yaşlar inmeye başladığnı farkettim ..Hemen sildim ...Bu ben değilim ki ! Ayrıca onlar içinde üzülmemeliyim .Bak yine gözlerimden iniyorr yaşlar..Yazmayı bırakıyorum ..Biraz gülme rolü yapmam gerek ..

ilk yazdığını okudum. giriş cümlen hoşuma gitti.
güzel günlük tutmuşsun.

Vedalar Acıtsa da bazen gitmek gerekir ..

Ne güzel söylemiş , söyleyen ..Üzüleceğimi düşünmeden sadece gitmek istemiştim ..Arkamda bıraktıklarımı unutmuşum..Burada o kadar çok şey yaşadım ki ..

Kuzenimle iyiyken sarılıp ağlamıştım balkonda..Oraya çıktıkçaa yavaşça süzülüyor gözlerimden damlalar ..Şeyma'yı eve çağırıp odamda son ses müzikle dans etmiştik ..Ne kadar gülüp eğlenmiştik :) Nilüferle yemek yapmıştık ama menü harika ;
Yoğurtlu makarna , cips , Omlet :D Mide bulandırıcı :D Annem çığlığı basmıştı :D Eee napsın mutfagın o halini gördükten snra ben bile ürperdim hahaha

Ve Faruuk..Sevgilim ..Yani eski ..Aptal sarışınım <3 :) Uzaklık gözümüzü korkuttu ..Gerçekten sevmemişiz demek ki...
Sen olmazsan kim bana İngilizce çalıştırcak ? (İngilizcem berbat olduğu için ve Faruk Yabancı dil de olduğu için ) :D Çok ugraşmıştıı :) O benim için farklıydı..2 sevgili gbi değil , arkadş gibiydik..Artık ağlamıyorum eskisi kadar ama ..Soğumuşuzz buz gibi olmuşuz :/

Çok uzak yaa çok uzaak ..Hayallerin ulaşamayacağı kadar..Araya Soğuklukların girdiği kadar ..

Okulun ilk haftasından nefret ediyorum 3 yldır ! 3 yılda 3 okul kolay değil ..Lise 2 de Kuzenimle gitmiştik ilk gün okula.. Gitmiycem demiştim , döndürmeye çalıştım ama nafile ..Gitmek zorundaydım ..İlk hafta büyük bi nefretle gittim geldim ..Yine aynı olacak ..Kimseyi tanımamak daha zor ..Beceremem ben 'Bakar mısın şurası nerde '' falan demeyi ..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri