Güneş in batışı(kendim çektim:D)

-£sPoiR-

Kayıtlı Üye
bu iki tanesini ben çektim ark ler paylaşim dedim :D

p100033122nj5.jpg

Ve
122vf1.jpg

Bunu da bi arkadaşım çekmişş :)
koogp3.jpg

ben inanırım cunku ilki haricindekilerin hepsi kolay cekilir o fotolar o pozların hepsini 1 gun gunbatımını bekleyerek cekebilirsiniz

ewet ben çektim nnie çok mu zor ki böle bi resim çekmek bazı seyleri falza abartmayın ve ben boşyere saça konularda yalan söylemem ok mii ilk ikisii ben çektim ve o koydun resim noluoo ?_ matrak ın dedi gibi sadece bekle sonra tuş a bas devamını fotomakinası yapar ;)

haa şimdi analdım ak o reismde benim foto makinasının özelliklerini de sölüyo :D panasonic lumix TZ1 ;) yanii ebn çektim hatta bu makinanın bnde olmadana inaann varsa fatursaını göserebilirim yad a makinayı gösterebilirim :D alla alla kimse nednse inanmioo hayır bide araba hareket halindeyken 2. resmi çektim :S :D Ve o software adobe yazan bölüme gelirsek adobe da sadece resmin büyüklünü küçülttüm o kdarr yoksa tüm foreumu kaplio du uploud ettimdee ;) yani resmi ben çektiimmm ve hiç bi türlü de üstünde oynamadım kapişşş

Son düzenleme:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri