Gülmesi Yasaklanan Adam

İnci

1907
Prenses
ds9az.png

Dünyada ilk kez bir adamın mahkeme kararıyla gülmesi yasaklandı. Almanya'da en büyük zevklerinden birinin 'gülmek' olduğunu söyleyen 54 yaşındaki Joachim B. sesli bir şekilde gülüp tatmin olabilmek için her gün düzenli olarak parka gidince burada sabah sporu yapan insanları rahatsız etti. Bunun üzerine hakkında dava açılan Joachim mahkum oldu. Yüksek sesle kahkaha atmanın insanları rahatsız ettiğine karar veren mahkeme Joachim'in gülmesini yasakladı ve yasağa karşı gelmesi durumunda 5 bin Euro para veya 6 ay hapis cezasına çarptırılacağını belirtti. Joachim ise, "Yaptığım tek şey gülmekti. Bu sağlıklı ve dostane bir hareket. Kendimi iyi hissediyordum. Benim için nefes almak, yemek ve içmek gibiydi" diye konuştu.

---> Gülmesi Yasaklanan Adam

SaçMaLıK Yaaa..hırrr arkadaşında değidiği gibi yazık adama :S

hahaha

Biri bana böyle bir ceza verse bu cezayı çekmektense müebbete razıyım :D

almanyada yasiyorum ve bu almanlar cok gicik tipler biseye kafa takarsa yandin:D misal genc osman joachim:D

ENTERESAN acıdım adama çünkü gülmek hiçbir şey kadar iyi gelmez insanlara:)

Gülmek insanı gençleştirir. Fakat Almanya orası beklerim yani. Ben mikseri çalıştırdığımda bile duvarı yumrukluyorlardı. Çok hassastırlar efendim aman aman, deymesinler onlara.

Hadi hep beraabeeer hihihi

Tamam gülmek güzel olabilir ama sebepsiz yere gülmek ve üstelik sebepsiz yere gülmek için parka gitmek pek akıllı işi değil bence xD

haberi okuyalım bnce ee haklı millet ama gülmeninde bi adabı var :)

Millet şikayetçi olmuşsa bir nedeni vardır.. Adam rahatsız etmiş herkesi belli ki...
Gülmek ihtiyacı varsa otursun evinde gülsün xD

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri