Güiza' Beşiktaş'a !

karagümrük

Kayıtlı Üye
Güiza'nın menajeri Quique Pina, eski gol karalını Beşiktaş'a önerdi.

Getafe Başkanı'nın, bonservisi için 5 milyon euro istendiğini söylediği golcünün, forvet arayışında bulunan Kartal'ın Teknik Direktörü Bernd Schuster'e teklif edildiği ortaya çıktı. Uzun yıllar İspanya'da yaşayan Alman çalıştırıcının da bu konuya olumlu bakabileceği iddiasında bulunuldu.

Sarı-lacivertlilerden ayrılması neredeyse kesinleşen Güiza'ya takım bulabilmek için önce İspanyol pazarında arayışa geçen Menajer Pina'nın, istenen fiyatta bir kulüple anlaşamaması nedeniyle Türkiye pazarına yöneldiği belirtildi. Schuster'in de, İspanyol Ligi Liga'dan yakından tanıdığı Daniel Güzia konusunda tam olarak net bir yanıt vermediği, bu konuyu Beşiktaş Yönetimi ile birlikte masaya yatıracağı vurgulandı. Bu transfer konusunda siyah-beyazlı yönetimin kararının etkili olacağı ifade edildi.

Soru işaretleri

Ancak, Güzia'nın Fenerbahçe'deki sabıkalı durumu ve gol yollarındaki problemli tavrının, Beşiktaş yolundaki en büyük engel olabileceği belirtildi. Üstelik siyah-beyazlıların, "Artık Fener ve Cim Bom gibi büyük takımlardan futbolcu almayacağız" yolundaki düşüncesinin de bu transferin olasılığını zayıflattığı vurgulandı.

Milliyet

---> Güiza' Beşiktaş'a !

şaşırmadım zaten bizim artıklarımız almaya alıskınlar xD

---> Güiza' Beşiktaş'a !

Bu Habere İnanarak Yorumlarda Yapıyorlar Var Ya,Harbi Harbi Durum 2-2 mi Diye Düşünüyorum.:D

---> Güiza' Beşiktaş'a !

İlla ki yorum yaptığımız inanmamızı gerektirmez.Ama bjk fenerli bir oyuncu alıcağı haberinin en azından kesin yalan olma payı yoktur..Geçmişte gördük.

Ama bana sorarsan böyle birşeyin olma ihtimali %5

---> Güiza' Beşiktaş'a !

İlla ki yorum yaptığımız inanmamızı gerektirmez.Ama bjk fenerli bir oyuncu alıcağı haberinin en azından kesin yalan olma payı yoktur..Geçmişte gördük.

Ama bana sorarsan böyle birşeyin olma ihtimali %5

Geçmişte Ne Gördün Canım ?

Fenere Gitmeden Önce,Burası Beşiktaş Alayına Gider Devamında Fenere Küfürlü Tezahuratı Söyleyen Tümer Metini Alan Kimdi ?
Türkiyede Beşiktaşa Geldiğinde Üstüne Beyaz Poşet Atıp Kokainman Dediğiniz Daumu Alan Kimdi ?
Oktay
Alpay
Sergen
vs vs

Biz Aldıysak Sizde Almıssınız Gördüğün Gibi.
Sen Guizanın Beşiktaşa Transfer Olacağı Haberine %5 İnandıysan Diyecek Lafım Yok.:)

---> Güiza' Beşiktaş'a !

Ben inanmıyorum ama herşeyin ihtimali var bunu da unutma.

Ben hala bunun bir söylenti olduğunu düşünüyorum ama büyük konuşmamak için de %5 lik bir ihtimal bıraktım.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri