Gri Dünyam

---> Gri Dünyam

'Üzülmeye değmez' diyor dünya. "Bırakıp gidenin de, gidip gelmeyenin de canı cehenneme!"

---> Gri Dünyam

Bir Sürü Halinde Saldırsada Bana Günahlar ve İrençlikler Tüm Bunlara Rağmen Yara Alacağımıda Bilsem Hatta Sürünücek Derecede Olsam..

Olur,
Olabilir,
Yaralarım ''geçmiş'' rolü de yapabilir.

Deyip Meydan okuyorum

Sırf Biraz Olsun Anlanmak için..

---> Gri Dünyam

Biraz Kafam Şişik Biraz Kalbim Ağrılı Birazda Yağmurlu Göz Yaşlarımın Ardından Defalarca Kez

Özlemek istiyorum o göremediğim sevdamı..

Çok Tuaf Acılar Çekiyorum..

---> Gri Dünyam

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] abin dert dolu güzel günlerimde oluyor hep kötü değil. ama yaşadıklarım dramatik oluyor bende alalha daha çok ver dert diyorum versinki nefsim yenilsin diye ne bıleyım hemşerim

mutluluk hep geçici bende. ondan griyim ya ben uyurum şimdi iyi ki girmişim seni görünce bir tebessüm oluyor kan çekiyor hemşerim :R

---> Gri Dünyam

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] abim bende öyleydim bir ara hep dert doluydum hep ama :)
dertlerımın sıkıntılarmın üstüne binerdi kat kat. ama bak şu bir kaç aydır hayatım yoluna girmeye başladı rabbim bir zmn sonra insana huzur , mutluluk ve arınma verıyor. umarım benımkıde bu eskılerde oldugu gibi kısa süreli değildir ama değil bence :)
neyse demek istediğim Rabbim herşeyin hayırlısını eyler abim eminim vardır bir bildiği ve eminim senide çok güzel günler bekllıyordur önünde :)

aynen abi ya memlektlısı olunca ınsan daha iyi oluyor benım kanım sana daha çabuk ısındı vAlla :pp

---> Gri Dünyam

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] benimde sana ısındı yazıalrını okudum keyif aldım cünkü duygu vardı aşk ve acı vardı istek vardı vs.

ben mutlu olmaktan korkuyorum nedenmi ?

insan çok mutlu olduğunda ya kötülükleri göremiyor yada bir an sonra kötü bir olay yaşıyor.

eğer benim bir derdim yoksa hemen kendimde hata ararım acaba ben suçmu işledimde derdim yok diye.

korkuyorum

ama derdim olunca ohhh mis gibi dümya ;p

diyorumki deneniyorum ne güzel hayır işliyorum bazen hata yapıor hemen düzenliyorum anlık mutluluklar belki beni çok üzüyor ama inanki griye alışınca insan

acısıyla tatlısıyla devam ediyor en son ben kazanıcam nasılsa

evlenince :R kii bu uzak görüyor halen

kimse benim gibi bir deliyi almaz hemşerim varmı sizin köylerde : ) yabancıdan almıyalım

şaka bir yanada allah sana mutluluk verirken arada acı tatlı olaylarda yaşatsın ama mutluluk hep sürsün.

mutluluk para gibidir

çoğalır doymazsın ona ama bır anda bıttımı parasız ne yapacağını bılemezsın.

yaaa : )

---> Gri Dünyam

Bir Kez Daha Yalnız Kalıyorum..

Sevmekmi Beklemekmi ne ben onu nede o beni tanıyor..

---> Gri Dünyam

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] benimde sana ısındı yazıalrını okudum keyif aldım cünkü duygu vardı aşk ve acı vardı istek vardı vs.

ben mutlu olmaktan korkuyorum nedenmi ?

insan çok mutlu olduğunda ya kötülükleri göremiyor yada bir an sonra kötü bir olay yaşıyor.

eğer benim bir derdim yoksa hemen kendimde hata ararım acaba ben suçmu işledimde derdim yok diye.

korkuyorum

ama derdim olunca ohhh mis gibi dümya ;p

diyorumki deneniyorum ne güzel hayır işliyorum bazen hata yapıor hemen düzenliyorum anlık mutluluklar belki beni çok üzüyor ama inanki griye alışınca insan

acısıyla tatlısıyla devam ediyor en son ben kazanıcam nasılsa

evlenince :R kii bu uzak görüyor halen

kimse benim gibi bir deliyi almaz hemşerim varmı sizin köylerde : ) yabancıdan almıyalım

şaka bir yanada allah sana mutluluk verirken arada acı tatlı olaylarda yaşatsın ama mutluluk hep sürsün.

mutluluk para gibidir

çoğalır doymazsın ona ama bır anda bıttımı parasız ne yapacağını bılemezsın.

yaaa : )

oyy abimm ne yazmışsın ne güzel demişssin bazı şeyleri:)
Rabbim hayırlısını eylesin abim ne diyeyim sagol guzel öğütlerin için :)

---> Gri Dünyam

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] Abisin birtanesi :) bücürük ;p

hayırlsıını eylesin her daim

amin. / ecmain

---> Gri Dünyam

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] gaza geldim abi deyince ne bilim :D

ondan dedim kardeşim yok ondan ne bılım ben ne yaptımıb ılıyormuyum :D

---> Gri Dünyam

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]
abim sen cok yaşa ya güldürdün beni :love01:

---> Gri Dünyam

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] hüzünlü görmek istemiyorum seni.. :) ben yatsam ıyı olucak sabah tekrar iş

püf..

---> Gri Dünyam

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] hüzünlü görmek istemiyorum seni.. :) ben yatsam ıyı olucak sabah tekrar iş

püf..

oyy çok sağol abim Amin :)
hüzünlerimi küçük ama güzel olan hayllerimle mutluluklarım örtüyor :)
bende işe gitcem bende yatcam sanırım
üff püff çalışmaya ekmek yok abim Allah rahatlık vere

---> Gri Dünyam

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] kesinlikle hemşerim. :)

amin hadi tatlı uykular sana.(bana)

---> Gri Dünyam

Bazı Zamanlar Elimi Ayaklarımı Bağladığım Gibi Şu Kalbi mide Bağlayıp Susmak İstiyorum.

Çözülmesi en zor Olan Bir Düğümle..

Korkuyorum Sevmekten ve Sevilmekten.

Sevilirken Bile Açı Çekiyorum Ne Olur Beni Terk Edin Ben Sevemiyorum..

Gri..

---> Gri Dünyam

Ağrıyan Başım Gördüğüm Rüyalar Karşısında şok Oluyorum..

Sürekli Bir Kızı Görüp Evleniyorum Anlamıyorum..

Allah hayır Etsin..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri