Gözler mi daha çok etkiler ? Sözler mi..

---> Gözler mi daha çok etkiler ? Sözler mi..

patavatsızlık değil canım o öğrebde gel ironi yapma bana ayrıca benim manyak arkadaşım burası bir sosyal paylaşım sitesi kibar ve cool çizgimden kaymak istemiyorum akıllı ol fena bozarım survıver ruhumu çıkarma benim çizgiyi aşma

İronimi Beni Amerika Baş Bakanı Falanmı Zannettin Benim Güzel Arkadaşım Sosyal Platformlarda Öğrenip Sözleri Satma Bana Yapmacık Yapmacık VIcık Vıcık Konuşmalarla Bişey İfade Edemezsin. Gözler Sözlerin Aynasıdır. Gözler Yalan Sölemez Ama Ellerin Bayada İyi Sallıyo Klavyede. .... !

bence senin caps lock tuşun açık kalmış büyük konuşuyosun ayrıca benim tecrübelerim gereği farklı cümleler kurabilirim ahhhh ahhh daha küçüksün bebeğim öğrencen bunları büyüde gel

Benim Caps Lock Tuşum Açık Kalmış Olabilir Ama Senin Uyurken Bi Tarafların Açık Kalmış Gördüm Ben Fazla Yukardan Sallıyosun .. !

yaa birkan seni tanımasam yani kendini farklı göstercen tamam sıkıldım bennn bu oyun fazla sıktı başkası olma kendin ol böyle çık daha güzelsin ve ayrıca bla bla blaaa

Bende Noktalı Virgülleri Sevmem İki Nokta Üst Üste Anladın Sen Onu . ! :D

Sözler etkiler bide gözlerinin içine baka baka anlatıyosa işte o zamanda mest olursun..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri