görevimiz The_punq'ı kaçırma :)

P€SSIMIST

Kayıtlı Üye
Yapımcı
security HaKaN parmak

müzik
ozkan çetinkaya DaNGeR

kamera mort :D

OzKaN

Başrolde

the_punq

diesel

HaKaN

evet arkadaşlar sessizce izliyelim :)

evet the_punk'ın babası ali the_punq'ı diesele vermiyince diesel ve HaKaN the_punqı kaçırma çabasına girerler

hakan ve diesel bir merdiven bulurlar ve cama dayarlar camdan içeri hakan girer the_punqı odası diye ama oda ne yanlışlıkla ali beyin yatak odasına girmiştir hakan camdan geri kaçim derken bi ayağı uzatır diğer ayağınıda uzatır ama ne yazikki diesel çoktan merdiveni kaldırmıştır görmesinler diye hakan dier ayağını uzatır uzatmaz şöyle bir ses duyulur anaaaaaaa küt!!!!! hakan yere yapışmış bi vaziyette gözünü açar ve bi bakar diesel tam kafasının üstünde hakan derki:

HaKaN: olum niye çekiyon lan merdiveni çanak çölek kırıldı off :(
diesel: eee aslı nerde
HaKaN: olum orası onun odası deilmiş babasının yatak odasıymış :s
diesel: pff :)
HaKaN: gülme gülme hadi bak bide kapıdan girmeye çalışalım
diesel: tmm kardeşim

kapıya giderler ama hakanın şansı pek iyi haber gitmez dieseli nöbet tutsun diye kapıda bırakır ama kendisi köpeklerin saldırısına uğrar :)

bir kaç çabadan sonra evin içine sızarlar ve aslının odası diye kardeşi cengizhanın odasına girerler yaramaz cengiz hanın tuzaklarından biri hakanın kafada gümler ve hakan bayılır :) diesel onu bu şekilde ayıltır:

diesel: hakan ölme lan yapma korkuyom lan tek başıma .... yiyim kalk olum kalk be :(
HaKaN:zırlama lan kalktm ne düştü lan kafama off :( neyse hadi hadi bide şu odaya bakalım

bu sefer doru kapıyı bulduklarından emindirler içeri girerler ve aslıyı görürler uyandırırlar ve arabaya giderler arabada ne öyle :| araba araba deil tır tırla kızmı kaçırılır.. neyse hakan tam anahtarı sokar çalştırır arabayı silah sesleri ve başka türlü şöyle sesleri gelir lölölölölöllölölöllölölö diesel derki

diesel: hakan aşiret geliyo baba bas gaza bas
HaKaN: olum bu tırla nasıl bascaz gaza lan haydi bismillah.

hakan gaza basar ve yavaş yavaş giderler arkadanda aşiret kovalar bırakın lan kızı löllölölöllölölö hainler lölölöllölöl

ve kurtulurlar imam nikahıyla evlenir mutlu olurlar ..

o kadarda olsun artık

punku kaçırıonuz kolay mı :p

yenısını beklıorus

abisi akrabaları peşinize düştüü ee sora :D

diesel: hakan ölme lan yapma korkuyom lan tek başıma .... yiyim kalk olum kalk be
HaKaN:zırlama lan kalktm ne düştü lan kafama off neyse hadi hadi bide şu odaya bakalım

hahahahahaha :D koptum burda yaa :D helal olsun size beaa süpersin hakan :) .. hahaha :D koptum burda :)

Yayında We YapımDa Emeği Geçen Tüm Arkadaşlara Teşekkür Ederiz :D hahaha

+Rep

haha koptum yaa.. bugün zaten keyfim güzel.. üstüne bunu okuyunca uçtum iyice :D:D

tattik vermek lasım kız kaçırmak isteyenlere :p

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri