Genç Kızlarımız Ne Haldeler? Farkında Mısınız?!

---> Genç Kızlarımız Ne Haldeler? Farkında Mısınız?!

genç kızları bu şekilde ele alıyorsak eğer ( cinsellikti kürtajdı) genç erkeklerede bi göz atmak gerek sanırım :11:

Katılıyorum bu cinsellik vs konularında sürekli kız çocuklarının sakınılması veya sadece onlara terbiye uygulatmaları çok saçma 4-5 yaşındaki oğluna büyüyünce kızlara ne yapacaksın diye soru sorup öğretip kız çocuğunu pusturmak pek işe yaramıyor

ne olacak halimiz
hey şey günden güne kötüye gidiyor
bende sosyal paylaşım sitesinde görüyorum kızlar yakışıklı birini gördümü konuşuyorlar peşinden bence bu sosyal paylaşım sitelerine bir şey yapılması lazım...

geleceğemizden ülke anlamında endişeliyim .
öyle ki bu dünya ya bu ülkeye bir kız çocuğu dünya ya getirmekten korkuyorum

ilerde kizimla arkadas olacagim kizimin arkadaslarini bizzat ben sececegim gittigi okula kadar tum tercihini ben yapacagim ustunde duragim baski degil kizimin idolü ben olacagim okuyacak hedefi olacak ona iyi hayat sunacagim oda bana iyi bir evlat olsun kizimin ic dunyasini ben bilecegim o benim yansimam olacak benden biri oldugunu boylelikle kanitlayacak .Cok disiplinligim. Ama bu onun gozunu korkutmayacak

“İyi bir kalça sahibi olmanın iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede hiçbir şey daha iyiye gitmez

Bu sözden başka ne denilebilir ki daha. Evet kadınların görselliğine bakılıyor. Buna içinizdeki insanlarda dahil. Bi kıza baskı yaparsan bazı şeylerde baskı uygularsan tabii onun yan etkileri böyle şeyler olur. Ben kendimi gösterme çabasında değilsem bir başka kız da böyle olabilir. Ama baskıyla şiddetle küçümseyerek değil. Sen yapamazsın kız kısmı anlamaz sen su denirse bir kıza gizli gizli bir sürü davranışlarda bulunanlar çıkar.
Ayrıca konuşan kadınların ne güzel susturulduğunu da biliyoruz. Kadın cinayetlerinde 1 numara olarak mesela!

Can Dündar iyi özetlemiş helal olsun :)

15 yaşında bekaretin kaybedildiği uyuşturucu kullanmayı bırak kuryeliğin başladığı ülkemizden bahsediyorsak durum vahim. Avrupa özentisi olmaktan kurtulamıyoruz bi türlü . Yasak olan herşey kızlarımıza oglanlarımıza çekici geliyor . Aile eğitimi şart.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri