Geldi Yine Lahana Modasi

Nuyageva

Bayan Üye

Yazın sıcak günlerini mumla arama vakti yaklaştı.Sıcaklardan kavrulup,deniz ve güneşin tadını doya doya çıkaranlar için zor olacak ama sıkı durun ayazlar kapıda .) Tiril tiril etekler,elbiseler,askililara,sortlara 3-5 ay veda etmenin tam sırası.Salına salına gezmek varken,lahana gibi sarılmak hepimize can sıkıcı gelecek ama kural böyle .)Sımsıcak bereler,atkılar,montlar,kalın kazaklar simdiden bogucu geldi degil mi?Tabi buna rahat babetlere elveda deyip,botlari cekme,kar buz cilesinide ekliyoruz.Ee basa gelen cekilir...Hazir olun bol kagit peceteli,receteli günlere :)Benim gibi soguk sevmeyenlere simdiden kolay gele .)

Yaz boyu pikeye bile tahammül edemezke,kisin katkat örtünmek cok feci degil mi?Yazin ne giysen yakisir da kisin oldugundan kilolu görünmek derdi biz bayanlarin en büyük derdi.Kazak üzerine sisme mont giyenler astronot gibi gezmeyi göze almis gibi.Hani citi piti degilseniz sisme mont fikrini kendinizden uzak tutmali gibi.Fazladan 5 kiloya raziyim diyorsaniz bizden demesi :)

Kase kabanlar asildir,romantiktir.Pudra ve kirmizi kaseler her kadina yakisir,nazik gösterir.Cok zayif olmanizada gerek yoktur üstelik.Abartili bir kilonuz yoksa kase kabanlari tercih edebilirsiniz.

Gelelim deri montlara,ceketlere...Bihter gibi şıkıdım şıkıdım gezmek sanirim hepimizin hayali .)Bence deri ceket ve montlari balik etliler tercih etmemeli.Zayifsaniz giyinip,salinin derim.Alem güzellik görsün .)Kilolar var ise aman ha kacinin!Sıkı bir diyete baslamadanda deri ceketi akliniza koymayin :)

---> Geldi Yine Lahana Modasi

hahaha ama her mevsim bir baska güzeldir oyle sele serpe gezeceklerine erkekleri kudurtacaklarına lahana gibi sarılsınlar daha iyi :D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri