Geceniin ßi yarısı kaLkıosunuz ßakıosunuzki noeL ßaßa :O ne yaPArdınız or ne deRdiniz ?!

Geceniin ßi yarısı kaLkıosunuz ßakıosunuzki noeL ßaßa :O ne yaPArdınız or ne deRdiniz ?!

• kOşup üstüne atLar ''qözLerime inaNamıorum shen fake misin yOksa qercekmi ?'' x]

Oy: 7 14.6%
  • ''ßaßa ßaßacım ßaa ne qetırdn qößeqine kurßan Olduqumun herüfü''

Oy: 4 8.3%
  • ''oßaa ßurası huzur evİ deeL mOruk catıları karIStırdIN heraLde seLametle'' x]

Oy: 9 18.8%
  • Oha öLdümmü Lağ yOksa beNİmi sıNIyosn aLLah'ım aßiğ ßi cimcik aTabiLirmiiim x]

Oy: 6 12.5%
  • hiç biri xD

Oy: 22 45.8%

• Kullanılan toplam oy
    48
:D:D
yazıları anlamadım yada anlamak istemedim!
o nasıl bir bozuk türkçe dir yaa:mad:
okumadım ama cvpliyim soruyu :p
noel baba gelse gece yarısı korkarım :D kafasına terlik sopa ne bulursam vururdum

---> Geceniin ßi yarısı kaLkıosunuz ßakıosunuzki noeL ßaßa :O ne yaPArdınız or ne deRdiniz ?!

''ßaßa ßaßacım ßaa ne qetırdn qößeqine kurßan Olduqumun herüfü''

hahaha

---> Geceniin ßi yarısı kaLkıosunuz ßakıosunuzki noeL ßaßa :O ne yaPArdınız or ne deRdiniz ?!

ERgen Terk

allah canını almasın emi senin araama artık beni :)

hıc bırı benım konusma tarzıma uymuyor..
Cevaba gelınce hırsız zannederdım polısı arardım

bırak bu işleri dayı. bak yaşını başını almışsın hala o çatı senin bu çatı benim geziyorsun. git sigortalı bir işe gir :H

fakemiisn gerçekmi derdim

or yada anlamına gelir.Türkçemizi kirletmişler arkadaş.

or ingilizce bir kelmedir.

hirsiz oldugunu dusunurdum.

Hiç biri, Türkçe katliamı yapmışsın. (;

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri