Geceden Gelen Esintilerim | Karalanmış Beyazcık. | 16.08.11

'GeCeCi

Kayıtlı Üye
Merhaba Günlüğüm

Hergün buralı olmak ümidiyle , günü bitirmedim henüz olayları gece bildiririm sana

Şimdilik iyi bak kendine :106:

---> Geceden Gelen Esintilerim | Karalanmış Beyazcık. | 16.08.11

Hayırlı olsun kardesim :) güzel seyler yaz .p

haayırlı olsuun.
3120.gif

16.08.2011 | Salı - Merhaba günlüğüm :)

Bu beyazcık sayfalarını ilk karartan cümlelerim olacak , günüm telefonun sesi ile uyanmamla başladı , hiç beklemediğim bir insan ( 1.sınıf öğretmenim )'di arayan . gerçi numarası yoktu bende facebook kullanmadığım için daha önce ulaşamamış ve bi arkadaşımdan numaramı alıp aramış derken telefonu açtım tatlımsı bir sesle nasılsın canım diyişi bozdu beni :H neler oluyor derken ben Beyza hocan dedi hönk , çok şaşırdım beni unuttuğunu sanıyordum :H vefalı çıkmıştı , ve gözlerimi hala unutmadığını söyledi , her ne kadar bu tür cümleleri sevmesem'de öğretmenim , bunu söylemesi bambaşkaydı mutlu etmişti beni , ve ben 2.sınıfta ona aşıktım :67: , biraz konuşup telefonu kapattım , sonrası sabah sporumla devam etti , eve dönüp duş aldım forumda gezinip kursa gitmek üzere yola çıktım , öğrencilerim hazırda bekliyorlardı :H dersimi bitirip E-5 e doğru yol alırken adamın biri üst geçide çıkmış intihar ediyor :H , Polislerden biri ise ölmek istiyorsan git şu karşı binadan atla 10mt yükseklikte ölmezsin dedi :I , neysekim adamı çekip götürdüler belliki bi derdi vardı üzüldüm :M , eve geldim tekrar foruma girdim sakindi , ve romanımın son sayfalarını okumaya başladım, bu da bitti :M , yarın kitap almam lazım ama aklımda birşey yok henüz listemi'de kaybettim , kitap bittikten sonra foruma tekrar başladım xD , uyuzun biri buralardaydı da selam sabah almadı ve çekip gitti :) , aslında neye üzülüyorum biliyormusun ? , sadece değer verdiğim içinmi böyle ? , bu canımı sıkıyor işte , iftara arkadaş davet etmişti oraya gittim , çok güzeldi sağolsun fazlasıyla iyi ağırladı , aslında çok seviyorum onu da bazen gıcık ediyor beni :) , eve geldim biraz roman arayışına girdim birşey bulamadım şimdi ise forumda takılıyorum öyle yarın tekrar bu saatlerde burada olurum günlüğüm ben yokken gelen misafirlerimi iyi ağırla. :Ü

Hasret kokuyorsun
Ve sana dair tüm özlemlerimi biriktiriyorum
Yastığımın altında...
Hayalin gelirken gözlerimin önüne
Dur durak bilmiyor gözyaşlarım...​

Kendine iyi bak :)

hayırlı olsun mavi gülle geldm bak )

blueroser.jpg

Çok tşk ederim ablacım , çok naziksin :Ü

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri