Garson Kiz

Berkfer

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var daha dogrusu tavsiyenize , ozellikle kiz arkadaslarimizin tavsiyesine ihtiyacim var bu aralar.

Genelde gittigimiz Nargile Vafe & Restaurant da garson bir kiz var. Ben bu kizi gordugumde vuruldum o onumden her gectiginde canimdan bir parca kopuyor. Arada bir gozlerimiz kesisiyor ama kiz ile konusamiyorum bir turlu. Utangac biri oldugumdan degilde garson kiz surekli ayakta dolaniyor bu kiza ne yapabilirim konusmak icin , cikmak icin ve onemli olanda kiza cafede yazanlarin sayisi oyle fazla ki .

Ne yapabilirim ?

Kendi fikrimi soyliyeyim ilk basta ..

Calistigi gunler Cuma , Cumartesi aksami , calistigi cafeye isimsiz cicek yollamak 1-2 defa ve sonra birgun cafeye geldigimde '' cicekleri begendin mi ? '' diye sormak .

Yani tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar , simdiden tesekkurler..

---> Garson Kiz

Bence o hoş olmaz sonuçta emir altında çalışıyo ne durumda ne şartlar altında olduğunu bilemezsin madem çalıştığı günleri biliyorsun senin oraya sık sık geldiğinide biliyor bir gün çıkışını bekle güzel bir şekilde çık karşısında çiçek vermeyi düşünüyorsan o senin tercihin adam akıllı söyle niyetini olacağı varsa olur olmayacağı varsa olmaz kanımca başka yolu yok :)

---> Garson Kiz

Cicek yollamak olmaz diyorsun yani ?

Onu dusundum isten cikmasini bekliyeyim diye , deniyecegim.

---> Garson Kiz

Bence en kolay ve net yolu budur ama herşeyi göze al orda yok derse nasıl bir tepki vermen gerektiğini iyi düşün konuşmalarını çok iyi seç bu çok etkileyecektir :)

---> Garson Kiz

[MENTION=155730]Calla[/MENTION] Yanliz sapik gibi gorunmek istemiyorum gozunde kizin . Is cikisi beklemeler vs.. korkutmakda istemiyorum kizi :( Sence is cikisi beklersem ve arabasina yururken tutup konussam ve gece 5 gibi isi bitiyor biraz ters olmazmi ?

---> Garson Kiz

O zaman kendini belli ederek kağıda dök herşeyi tamamen tanıt kendini hissettiklerinden başla planladıklarını , yapacaklarını anlat giriş saatinde konuşmak istediğini ama senin çalıştığını çıkış saatinin geç olup o saatte rahatsız etmek istemediğini yaz herşeyi öyle şeyler yazki sana mutlaka olumlu yada olumsuz merakla dönecektir arabasınıda biliyorsun arabasının camına koy ve bekle aldığını gör :)

---> Garson Kiz

En iyisi is yerine cicek yolamak bir kagitin üzerine not yaz ve bir aksam yemegine davet et kizi tanismis olursunuz .is yerleri bu kadarina bisey demez .

---> Garson Kiz

De onu arabasinin camina koyan kisinin ben oldugunu nerden bilecek ?

Sen tanıt kendini sürekli geldiğini söyle adını tipini herşekilde tarif et numaranı ver dönüş yapmasını bekle yani ne bileyim aranızda hiç diyolog geçtiyse bunlardan birşekilde anımsat..

---> Garson Kiz

[MENTION=155730]Calla[/MENTION] [MENTION=84231]ELaSu[/MENTION]

Kizlar bugun aramizdaki konusmalari yazayim size ve bir sonraki adim icin tavsiyelerinizi alayim , bu arada yardimlariniz icin cok sagolun .. Bir kizin tavsiyesini almak hosuma gidiyor cunku sizler eminimki daha iyi anlarsiniz benden.

Bugun olanlar

Ally (Kiz ) : Biraz daha cay istermisin ?

Berk ( Ben ) : Olur , tesekkur ederim. Bu arada gozundeki sey ne kadar tatliymis nerde yaptirdin ? ( Gozunun hemen altinda simli birsey vardi tatli birsey ) . Bende dusunuyorum yaptirmayi :)

Ally : Haha gulerek ; knotts berry farm da yaptirdim bedavaya hemde.

Gulustuk ve cayi doldurup diger masalara bakmaya gitti.

2. Sahne :)

Ally : Cay ?

Berk : Evet tesekkur ederim , hafta ici calismiyorsun burda sanirim ?

Ally :
Evet , sadece hafta sonu calisiyorum , Cuma ve Cumartesi gunleri , gulucuk..

Berk : hmm , gulucuk.

Bu arada yogun bir mekan oldugundan pek konusmaya tutmak olmuyor.

Arkadas: Yeni nargile alabilirmiyiz ? Nargilenin tadi biraz bozuk .

* Yeni nargile gelir

Nargileyi getirdikleri zaman acmak icin 1-2 kez cekerler nargileden ki duman acilsin diye ve bana donerek tadi guzelmis,guzel secim diyerek gulucuk atti.

Berk :
Tesekkur ederim , gulucuk.

Giderken...

Hesabi odedim , fazla bahsis biraktim ve masadan kalktigimizda yanina gidip Haftaya Cuma gorusmek umidiyle gorusuruz dedim.

Ooo evet gorusuruz dedi ve ayrildik ordan.

Evet haftaya Cumaya kadar sizlerin yardimina ihtiyacim var arkadaslar . :)

Secenekler , kiz ile sohbetimiz oldugu icin diger asamaya atlayabiliriz.

- Cicek yollamak isimsiz ve cumartesi oraya gidip cicekleri begendinmi demek.
- Mendile numarami yazip cikma teklifi etmek ?

Sizin fikirlerinizide bekliyorum arkadaslar , cok sagolun simdiden yorumlariniz icin.

Sadece forumdaki kiz arkadaslarin fikirlerini almak istedim.

Sizce ne yapmaliyim diger adim Cuma gunu.

Son düzenleme:
---> Garson Kiz

Çokta soğuk muhabbetler değil aslında aranızdakiler biraz daha sabret ve koyulaştırmaya çalış daha sonrada direk elden bi not verebilirsin ama pat diyede girme konuya :)

---> Garson Kiz

Çokta soğuk muhabbetler değil aslında aranızdakiler biraz daha sabret ve koyulaştırmaya çalış daha sonrada direk elden bi not verebilirsin ama pat diyede girme konuya :)

Kiza pek yuklenmedim , yoksa ordaki bircok kisi gibi kagida numarami yazar ceker giderdim . Cuma gorusuruz dememin sebebide oydu zaten seni gormek icin gelecegimi anlasin diye. Ne zamanlar calistigini sormamin nedenide odur , anlasin sadece onu gormek icin geldigimi.Ama buyuk bir adim atmam lazim ve cuma , cumartesi sadece ''evet '' demesini bekliyeyim dedim. Cuma cumartesi guzel begenecegi hosuna gidecegi birseyler yapmam lazim.Cicek konusu agir basiyor . Cuma , cumartesi gecesi ard arda cicek yollayip cumartesi gecesi cicekleri sevdin mi diye not birakmak

---> Garson Kiz

Kızın herhangi bir ilişkisi olup olmadığından haberin var mı?
Bunu öğrenmenin bi yolunu bul öncelikle bence ve ona göre hareket et.
Aranızda bir elektrik var ama belli ki.
-En iyisi bir cd hazırla güzel bir müzik eşliğinde duygularını anlatabileceğin ,slayt tarzında.bilemiyorum ya :) bence iyi olur

---> Garson Kiz

[MENTION=156147]Berkfer[/MENTION]

Çiçek Yollama Fikrini Tuttum Ben Güzel .. Çıkıp Karşısına Tanışabilir Miyiz ? Diyebilirsin ..

İş Saati Çıkışı Ugun Olabilir .. Servis Yaparken Diyalog Kurabilirsin .. Güldürebilirsen Dikkatini

Çekersin .. Bir Tavsiye En Baştan Yazılma Kıza Arkadaş Gibi Muamele Et ..

Çünkü O Cafeye Takılanların Geneli Yazılıyor Kıza Demiştin Kızın Seninde Diğerleri Gibi Olduğunu Düşünmesine izin verme derim ben..

Ne Kadar Yardımcı Olur Bu Söylediklerim Bilmem Kelin Melhemi Olsa Kendi Başına Sürermiş Derler ..

Hayırlısı Olsun Hakkında ..

Son düzenleme:
---> Garson Kiz

Aslında çok zor birşey değil oda anlamış zaten seninde dediğin gibi..Hem fırsatı olmıycagınıda biliyodur konuşmak için... Çiçek filan değilde bir peceteye işte zamanın olmadığı için senle konuşma fırsatı yakalatamadım bu hareketimi hoş gör ama baska şecenek gelmedi aklıma bu numaram benim ara ltfen tanımak istiyorum seni gibi bişiler karalayabilirsin :R

---> Garson Kiz

Kızın herhangi bir ilişkisi olup olmadığından haberin var mı?
Bunu öğrenmenin bi yolunu bul öncelikle bence ve ona göre hareket et.
Aranızda bir elektrik var ama belli ki.
-En iyisi bir cd hazırla güzel bir müzik eşliğinde duygularını anlatabileceğin ,slayt tarzında.bilemiyorum ya :) bence iyi olur

Haberim yok iliskisi olup olmadigindan sormakda istemedim , ilk konusmamizda.

Cd olayi fena degil ama biraz acemice ve komik durur gibime geliyor slayt olayi bilemiyorum.

---> Garson Kiz

[MENTION=156147]Berkfer[/MENTION]

Çiçek Yollama Fikrini Tuttum Ben Güzel .. Çıkıp Karşısına Tanışabilir Miyiz ? Diyebilirsin ..

İş Saati Çıkışı Ugun Olabilir .. Servis Yaparken Diyalog Kurabilirsin .. Güldürebilirsen Dikkatini

Çekersin .. Bir Tavsiye En Baştan Yazılma Kıza Arkadaş Gibi Muamele Et ..

Çünkü O Cafeye Takılanların Geneli Yazılıyor Kıza Demiştin Kızın Seninde Diğerleri Gibi Olduğunu Düşünmesine izin verme derim ben..

Ne Kadar Yardımcı Olur Bu Söylediklerim Bilmem Kelin Melhemi Olsa Kendi Başına Sürermiş Derler ..

Hayırlısı Olsun Hakkında ..

Guzel yorumun icin cok tesekkur ederim . :)

Karsisina o kalabaligin icinde cikip tanisabilirmiyiz diyip kizi is uzerindeyken oyle zor bir duruma birakmam istemiyorum aslinda , isinin ortasinda.
Zaten arkadas gibi muamele yaptik ilk konusmamizda gulduk konustuk vs.. her daim gecerken goz cevirmedim ki rahatsiz olmasin diye. Bu cicek olayini nasil yapayim aklinda hic boyle guzel bir fikir varmi ? Yoksa benim dedigim gibi isimsiz cicek yollayip ertesi gun cafeye gidip cicekleri begendin mi mi diyim ?

---> Garson Kiz

Aslında çok zor birşey değil oda anlamış zaten seninde dediğin gibi..Hem fırsatı olmıycagınıda biliyodur konuşmak için... Çiçek filan değilde bir peceteye işte zamanın olmadığı için senle konuşma fırsatı yakalatamadım bu hareketimi hoş gör ama baska şecenek gelmedi aklıma bu numaram benim ara ltfen tanımak istiyorum seni gibi bişiler karalayabilirsin :R

Yanliz bu pecete numarasini kiza yapanlar cok , ben o normal kisilerden biri olmak istemiyorum , degilimde zaten. Sadece bana 1 sans verse zaten anlar nasil biri oldugumu ama onemli olan o sansi alabilmek :) Ben kiz olsam bana numara yollayanlari geri ceviririm sahsen.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri