futbol tarihine geçen sözler

HaDeS

Kayıtlı Üye
Sir ALEX FERGUSON :
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez."

GEORGE BEST :
"Eğer biraz çirkin olsaydım, ne Pele ne de Maradona'nın adı hatırlanmazdı."

JOSE MOURINHO:
"Eğer kolay olanı isteseydim, Porto'da kalırdım. Güzel mavi bir koltuk, Şampiyonlar Ligi kupası ve Tanrı... Sonra da ben."

Herkesin bir takımda oynama hayali var.. Ama benim buna ihtiyacım yok, çünkü Barça'dayken hayale gerek yok.. (Messi)

..ronaldinho'yu ugandanın başkenti KAMPALA daki çocuk bile tanıyor,beşiktaşa gelirse gerisini siz düşünün...güntekin onay...

''4-2 biten İsveç - Norveç maçında, Zlatan İbrahimoviç ülkesi adına 3 gol atmak dışında neredeyse sahada yoktu.'' "ÖMER ÜRÜNDÜL"

Muhabir: "Sergen, Hooijdonk senden daha iyi frikik atıyor diyorlar. Ne diyorsun?"

Sergen: "O çalışmış yapmış, bizimkisi Allah vergisi."

Ronaldo'nun Milli Takımda atığı gollerin benimkilerle karşılaştırılması üzücü. Ben hiç Azerbaycan veya Lihtenştayn ile oynamadım. "EUSEBİO"

Adam yemin ediyor hocam 2 çocuğumun ölüsünü öpeyim o pozisyon penaltı değildi. Ertesi gün bi bakıyorum adam evli bile değil "BÜNYAMİN GEZER"

Barış Şimşek'i ispanya da sahaya,korner direği diye bile almazlar....Ali Ece

"Yıldızlarla çalışmak zor değildir. Asıl zor olan yeteneksiz olup kendisini yıldız sananlarla çalışmaktır."

- Guus Hiddink

Muhabir: "Sahada 11 yabancı olursa ne gibi bir sıkıntı olur?"

Okan Buruk: "İstiklal Marşı açısından sıkıntı olabilir"

Son düzenleme:
George Best yakışıklıktan kaybetmiş xD

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> futbol tarihine gecen sozler 1

josemourinho1371329c.jpg

Bu adam bir gun Beşiktaş a gelecek

Biz gelir diyorsak gelir beyler. Bunun kanıtına gerek yok sanırım :)

Beşiktaş dedik ! başka bişey demedik xD

BILL SHANKLY
"Liverpool şehrinin iki büyük takımı var... Biri Liverpool diğeri de Liverpool'un yedekleri."

süper demiş adam ya:D

Sir ALEX FERGUSON :
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez."

JOSE MOURINHO:
"Eğer kolay olanı isteseydim, Porto'da kalırdım. Güzel mavi bir koltuk, Şampiyonlar Ligi kupası ve Tanrı... Sonra da ben."

BILL SHANKLY
"Liverpool şehrinin iki büyük takımı var... Biri Liverpool, diğeri de Liverpool'un yedekleri."

..ronaldinho'yu ugandanın başkenti KAMPALA daki çocuk bile tanıyor,beşiktaşa gelirse gerisini siz düşünün...güntekin onay...

+

---> futbol tarihine geçen sözler

Saba Tümer: İlk ne zaman milli oldunuz?
Rıdvan Dilmen: Futbolda mı ? :Ç

BILL SHANKLY
"Liverpool şehrinin iki büyük takımı var... Biri Liverpool, diğeri de Liverpool'un yedekleri."

the-one-and-only-bill-shankly-734943232.jpg

Benim icin Fatih Terim number one .)) Mac sonu İngilizce'yi hirpalarken ''What can i do sometimes'' .))

''Messi zeki, İbrahimoviç güçlü, Beckham yakışıklı diye seviliyorlar. Ben ise sevilmiyorum çünkü bunların hepsi bende var. CRISTIANO RONALDO

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri