freedom

freedom

Bayan Üye
Adım= Şimdilik Freedom olarak bilmeniz yeterli....

Burcum=Terazi...Yükselenim..Balık

göz rengim = ela :)

07.10.1992 Doğumlu bir Dünya Kazazedesiyim...:D
Hobilerim...Fobilerim

Yağmurda yürümeyi çok severim...Gitar ve Keman çalmayı çok severim...Ah bide onlar beni sevsee...Gitarla aram iyidir gerçide keman beni pek sevmez ...yıldızımız barışmadı malesef :19:

Yükseklik fobim var ama çılgınlık değilmi...yükseklere tırmanırım :D

Sevdiğim müzik türleri= Kulağıma hoşgelen her şeyi dinlerim...Ruh halime görede değişirr yani ..

Lise 3 Dil bölümü Öğrencisiyim.....Allaha şükür derslerim iyi...İleride İngilizce öğretmeni yada tercüman olmayı istiyorum....:2:

Öğretmenlerim tarafından çok sevilen bir öğrenciyimdir...ah şu sevimli ben :2:

Cadının tekiyimdir....Milleti sinirlendirmekten acayip hoşlanırım :175: ama nazımın geçtiklerine tabikide :2:

Bir kardeşe sahibim....olmasada olurdu gerçi ama :160: napalım oldu artık ... 13 yaşında ama büyümüşte küçülmüştür kendisi...onun hakkında hiçte hayırlı düşüncelerim yok...planlar üzerinde çalışıyorum :36: pek anlaştığımız söylenemezz:D

Evin tek kızıyım hanım hanımcık ve acayip neşeliyimdir :106: Hiç bir zaman sorunlarımı yüzüme yansıttığımı hatırlamam ama insanlık ya olabiliyor arada...yüzümden gülücükleri eksik etmem :2:

Aileme ve benden büyüklere saygılıyımdır bakmayın çatlak olduğuma nerde duracağımı bilirim yani :D
Herkeze çabuk ısınırım...Bir okadarda çabuk soğurum..arkadaş ortamında hızlıyımdır yani :D

Her ortama girmem...Çünkü kendimi ve ailemi küçük düşürmekten hiç hoşlanmam....Zamane gençliğinden değilim diyebilirim :67:

Burcumun yükselen kısmındaki Balık lığımdan dolayı DUYGUSALLIK 'ım hat safhadadır....:19: Sevdiğim kişileri paylaşmaktan hiç hoşlanmam :91:

Her iki burcumun özelliğinide çok iyi taşırım ama Çift karakterli değilimdir :D

Birtane Çok Güvendiğim..Kardeşim...Arkadaşım....Yediğim İçtiğim Ayrı gitmeyen Biricik DOSTUM

***ß!r!c!k***ide unutmayalım :2: Sağ olsun çok kahrımı çekmiştir :D Deliyim Doluyum Ondan Başkası çekemez beni :150: :8: :2:

He birde Eniştem var -KenaN-+ Onuda severim sinir etmeyede bayılırım :D Kendisi Henüz yolun başında Eniştelikte Ama olsun :D

Ama burdan Akıllara şu gelmesin bu kızın çevresi yokmu diye??? Olmazmıııııııııı......????? bir sürü...ama herkez dostum olamayacağı için onları arkadaş bölümünde tutmak en doğrusu :2:

Sözlerime Burada Son Verirken :D Sizleri tanımaya ÇALŞIŞACAĞIM için Mutluyum :2:

SAYGILAR SEVGİLERR....

YİNE BEKLERİZ byee

Son düzenleme:
---> freedom'un Köşesi(Herkezi Bekleriz) :)

Çok güzel tanıtmıssın kendini :D Teşekkür ederiz.. :D

Seni de tanımak güzeldi ama adını merak ettimm :D:D

beni model almış beni şimdilik prens die bilmeniz yeterli demiştim:D

seni tanımak güzeldi :)

Yok ya Prens ...seni model almadı yazarken yanımdaydı çünkü :D

kendini hiçte iyi tanıtamamışsın freedomcum :D bakmayın daha beterdir bu...18 yaşındayım 17 senemi buna harcadım halada harcıyorum :D

Yaa baldız sen ne zaman geldin ya.. İnsan haber verir. :D

He bu arada sen beni sinir edemezsen bikerem. hıhhh

Neyse kapıda bırakmıym seni. Hoşgeldin efeem.. Buyrun içeri. :D

Bi kütürtü geldi ama kedidir kedi dedim içimden iç çığrından çıktı. Bi baktım şu bizim baldız gelmiş. :D

hmmm sorma...hemde ne dadılık şimdi bu yazıları görse ...nankör inkar eder :D... sen benim ömrümü yedin elimde büyüdün filan dicek :D

ama biz yermiyiz yok ...:D çünkü delidir ne yapsa yeridir ;)

ewt derim nankör seni hem elimde büyüdün hemde bana dion alla alla olmazki böyle nankörlük yawww senin kahrını çeken ben büyüten ben okula götüren yine benn daha ne istiyon bilmem ki aaaa ewt deliyim ama yerine göre deliyim naparsın ben seni çektim azda sen beni çek zara olmaz :D

beni model almış beni şimdilik prens die bilmeniz yeterli demiştim:D

seni tanımak güzeldi :)

bu arada ben kimseyi model olarak görmem hele özenti hiç yapmam.... kendini tanıttığın bölümü bile okumadım.......
senide tanımak güzeldiii :) :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Amman yarabbi nekadar iyi tanımışım seni :8:
aynen dediğime geldin :D

Tamam tamam uzatmayalım...hiiççç çekemem şimdi seni :D :150:

SENİ TANIMAK GÜZELDİ :160:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri