Foruma Resim Eklemek (Resimli Anlatım)

Evet Simdi Assagida Gördügünüz Gibi " Yeni Konu " Button'una Tikliyoruz
40639001jv3.png

Ondan Sonra Karsınıza Bu Ekran Gelcek Ve Bu Resimde Okla Gösterdigim Yere Tiklicaksiniz..
21366783ax1.png

Sonra Önünüze Bi Pencere Acilcak a$$agıda Gösterildigi Gibi.
88032587yc1.png

Ondan Sonra Eklemek iStedigimiz Resmin Link'ini Kopyalicaksiniz.
Örnegin ;
23960390ck6.png

Ve Link'i Kopyaladiktan Sonra Assagida Gösterildigi Gibi Kutucuga Yapistircaksiniz.
50457731dm3.png

Ve tamam Button'una Basiyoruz... Bu Kadar.

Diyorsanızkı benım resimlerim bılgısayarımda kayıtlı nasıl Eklıcem Buyrun .

“resim.jpg” dosyamızı bir resim upload sitesine atmaya ve forumumuza ekleme

Eklemeye çalışacağımız resim benim 2007 in mayısında çekmiş olduğum bir çiçek resmi:

resim4to.jpg

resimin bulunduğu yer: D:\My Documents\resim.jpg

Bu işlem için bir tane resim upload sitesi buluyoruz ben "www.imageshack.us" sitesini tercih ettim, sizin bildiğiniz başka upload siteleri var ise oraları da kullanabilirsiniz. Imageshack ı tercih etmemin sebebi resimlerinizi uzun bir süre saklayabilmemiz (bir yıl olmalı), üyelik gerektirmemesi ve resimleri eklerken artı özelliklerinin bulunması.

Şimdi gelelim resmimizi forumumuza nasıl ekleyeceğiz:

Kullanmakta olduğumuz web browser ımıza http://www.imageshack.us adresine giriyoruz.

Buradan “gözat/choose” diyoruz ve karşımıza açılan pencereden forumuza eklemek istediğimiz resim dosyamızı gösterip “aç/open“ diyoruz, dosya yolumuzu ekledik. Son olarak “host it” diyoruz. Biraz bekledikten sonra (internet bağlantı hızınıza göre bir süre beklemeniz gerekmektedir) site bize yeni bir sayfa açıyor, forumumuza yazabilmemiz için gerekli internet adresini veriyor.Bu adreslerden hangileri nasıl bir görüntü sağladığını resimlerle anlatsam daha iyi olacak.

1i6dy.jpg

--"gözat/choose" ye tıklayıp yüklemek istediğiniz resmi seçin ve "Host it!" butonuna tıklayın--

2i9cp.jpg

500Kb boyutunda bir resmi göndermek için ortalama bekleme süresi aşağıdaki gibidir;

56K(Dialup) = Ortalama 5 Dakika
128K(KabloNet) = Ortalama 2 Dakika 30 Saniye
256K(ADSL) = Ortalama 1 Dakika 20 saniye
512K(ADSL) = Ortalama 35 Saniye
1024K(ADSL) = Ortalama 17 Saniye
2048K(ADSL) = Otalama 7 Saniye

ya yine olmadı üsteki url yimi alıyım alttakinmi

tşk.ler farkettim ama her zaman siz helledecek değilsinz yaa sadece özkanın gösterdiği herşeyi yaptım ama bi yerde takıldım off off...

|¤ Pяєnsєs๋. ®;686951' Alıntı:
tşk.ler farkettim ama her zaman siz helledecek değilsinz yaa sadece özkanın gösterdiği herşeyi yaptım ama bi yerde takıldım off off...

Nerde takıLdınız ?

Tarif Ederseniz Yardimci oLmaya caLisirim.

Hm Bazen Reklam Acilabiliyor.

Sayfayi Yenileyip Resmi Yeniden Secip Host It Dersen Düzelir Belki.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri