Favori Rock(Metal) Grubunuz Hangisi?

-oZKan-

Admin
Evet arkadaşlar herkez dinlediği grupları yazsın

ben başlıyorum scorpions,judas priest,queen,whitsnake,rolling stones,the doors,rush.thin lizzy

Katılımlarınızı bekliyorum

Marilyn Manson,H.İ.M.,Garbage,Metallica,Megadeth,Placebo,Arch Enemy,Sepultura Pantera,Slayer,Cradle of Filth,Overkill,Deathstars,Guns'n Roses,Psyclon Nine,Emilie Autumn,Slipknot,Manowar,Nirvana,Rammstein....

imzamda yazanlar + episode 13+almora+metallica+dimmu+aaarrggaah+marilyn manson+him+vanilla sky ısınmaa başladm bu grubada... birde oneride bulunmak iştiorm:: il olarak rihanna-umbrellasını izle sonra vanilla sky-umbrella((rihanna cover)) youtube den izleinn süper bişi süper dalga geçmişler

daha çoq black takldıım için bunlar ekk..

cradle of filth,,,sepultura,,,opeth,,,tool,,,eva(biraz hafif ama :D) ,,,almora,,,panik ( komedi bi grup:D:D) falan filan..

metallica,slipknot,children of bodom,in flames,linkinpark,evanescence,judas priest (bi kere dinledim ve tiksindim çook hafif:D) ,gorgoroth(bir şarkısı var bende acaip güzel) ,cradle of filth

bu ara doom takılıorm....my dying bride ..opeth falan...depresyon halim ...ama yine dönerim gorgoroth burzum cof ve satyrime ...

haggard
eluveitie
epica
Schandmaul
empyrium
Folk Stone
anabantha

en fazla dinlediğim gruplar...

---> Favori Rock(Metal) Grubunuz Hangisi?

kıslardan şebnem :105:
ereklerden hayko
bide metal manowar gzl :D

---> Favori Rock(Metal) Grubunuz Hangisi?

Metallica-Pentagram-Opeth-Slipknot-Almora-Children Of Bodom-Black Sabbath-Apocalyptica-Korn-Panik-Cradle Of Filth-Duman-Thirdmoon gibi... :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri