Faşizm tehlikesi

---> Faşizm tehlikesi

Bak sen ve senin gibilere o damgayı vurmakta haksız değillermiş.
Herk gördüğünüz kürdü Pkk lı her gördüğünüz Ermeniyi düşman sanırsınız kafatasçı beyinler sizi.İcraattan kastım o dğildi düşünen Türkiye hani şu bahsettiğin bilgi ve birikim.İnci sözlüğün cCc si değil ayık ol.

Bizim zihnimiz hep açık sen rahat ol.Kocaeli yürüyüş yolunda bildirim dağıtanlardanmısın sen :D. Devlet bahçeli öğretim görevlisiydi üniversitede. MHP'nin kadrolarına bak eğitim seviyesini görürsün.Bizde her ikiside var.Laftan anlayana bilgi anlamayana kötek.

---> Faşizm tehlikesi

Bizim zihnimiz hep açık sen rahat ol.Kocaeli yürüyüş yolunda bildirim dağıtanlardanmısın sen :D. Devlet bahçeli öğretim görevlisiydi üniversitede. MHP'nin kadrolarına bak eğitim seviyesini görürsün.Bizde her ikiside var.Laftan anlayana bilgi anlamayana kötek.
Maşallah Maşallah.

Layık olduğunuz yerde değilsiniz o zaman Bir daha ki seçimlerde başta sizi görmek dileğiyle.

---> Faşizm tehlikesi

Ben Teşkilatlarınızı Kastettim
Kılıça Gerek Yok
Can Sıkıntısından ceza Kesmek :)

O konuda yanlışlar var yapılıyor yapılmakta ama takdir edersin ki her teşkilat bir değil.Üstelik bahçeli son yıllarda bu konu üzerine çok düştü ocakta gereksiz adamları temizlenmesine çoktan başlandı.Kimse kafasına göre ceza kesemez.

---> Faşizm tehlikesi

Bence Bahçeli Kendisine Karşı Olanları Tasfiye Ediyo :)
düzeltmiyo yani
Malum Birçok Ülkücü Bahçeliyi Sevmez.
Neyse Konu Ülkücü Konusu Değil Zaten
Konu Dışına Çıkmayalım
Ülkücülerle Alakalı Konu Açılırsa Konusuruz Bol bol :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri