Farklı Anlamlardadır Aşk Arşiv

---> Farklı Anlamlardadır Aşk

Kahve aşk gibidir, her ne kadar sabır ve özen gösterirsen tadı o kadar güzel olur.

Evet, çok sevdim. Ayrıldın ya hani, sıkıldım dedin ya. Şurda; sol tarafımda bir ağrı oldu sanki. Çok sevdim. Kimsenin tahmin edemeyeceği kadar çok sevdim. Ama senin beni sevmen yaz gününde kar yağması kadar imkansızdı değil mi? Beni bıraktın. Kim bırakılmayı, terkedilmeyi ister ki? Bulamayacaksın sevgilim, benim gibi seveni bulamayacaksın. İçimden gelmez ama sana iyi şanslar. Benim kadar sevenini bul ben senden vazgeçeyim. Son kez söylüyorum sevdiğim; İYİ ŞANSLAR.
Alıntı.

-Ayrılmak istiyorum.
+Neden ?
-Mutlu değilim.
+Seni seviyorum..
-Yalandan seviyorsun.
+Bana güvenmediğin sürece mutlu olamazsın.
-Güven vermiyorsun.
+Güven vermiyorum , öyle mi?
-Evet.

+Neden güven vermiyorum biliyor musun ? Hep yanımda kal diye. Çünkü sana güven versem bileceksin , seni asla bırakamayacağımı. Bırakmayacağımı bilirsen , gidersin. Başkalarına aşık olursun , sana güven vermeyen birilerine. Ben seni yine beklerim. Sonra onlardan sıkılırsın , bana gelirsin. Ama ben yine orada olurum , seni mutlu ederim. Eskiye dönmek istersin , yine gidersin. Sonra ben yine beklerim. Anlıyor musun , ben gidemem. Çünkü ben aşığım. Çünkü ben hayatımın odak noktası olarak seni aldım. Sen , sen, sen.. Ben ağlarım ama küsmem. Kırarsın beni belli etmem. Hep alttan alırım dünyam. Sen başkasına aşıksın evet , ama bana ait ol diye susarım. ‘O benim’ demek isterim hep. Sana güven vermem , beni bırakıp gitmek sana kolay gelmesin diye. Söz veremem hep yanında kalacağım diye. Çünkü sen kalbimi yordun. Ruhumu yordun. Beni mutsuz bi insan haline getirdin. Ama ben senin için hep güçlü kaldım. Saatlerce beni umursamadın ama soranlara ‘Hıhı , konuşuyoruz yine’ dedim. Eski mesajlarını okuyorum her gün. Belki, belki eski sen yine gelir diye bir gün..
Şimdi , git. Ama bu sefer döndüğünde beni bulamayacaksın.
Çünkü kalbim bir kez daha sensizliği kaldırabilecek kadar güçlü deği

Ne yaparsan yap yürekten yap. Ne şan için ne para için, mutlu olmak için yap. Ölçün kendin olsun. Yarışın da kendinle olsun başarın da kendinle olsun. Kimseyle kıyaslama ömrünün hiçbir anını, kimselere benzeme kendin gibi ol.
Karadayı

Eğer bir gün insanlık yeniden kurulacaksa,yeni bir hukuk inşa edilecek ise eğer, insanlığın yeni mevzuatında “kalbî cürümlere” de yer verilmeli mutlaka…Selâmı alınmayınca kendini enayi gibi hisseden birinin dava açma hakkı olmalı.
Ece Temelkuran

Güzel şeyler de var hayatta ;

çay gibi,

kitaplar gibi,

yağmur gibi…

Ahmet Telli

Nasıl utangaçtık; gönül verdiğimiz kişiyi incitmekten de, onun karşısında küçük düşmekten de ödümüz kopardı. Karşılıksız aşklar, ebediyen saklanan sırlara dönüşürdü. Uzaktan sevmek diye bir şey vardı...
Korkma Ben Varım - Murat Menteş

Zira ilk an ne kadar kalıcıysa masumiyette o kadar kalıcıydı.

Dublörün Dilemması - Murat Menteş

Bir plak olsam, Zeki Müren çalsam, bozulsam,
aynı yerde takılsam ve hep tekrarlasam:
“Elbet bir gün buluşacağız.””

Murat Menteş

Senle ben arasındaki bütün ihtimallere evet diyorum..

Nazan Bekiroğlu

Bir şey daha var. Şans bana güldüğünde, dişleri döküktü.

Âh Muhsin Ünlü

Aşk insanın sadece psikolojisini ve kimyasını değil; tarihini, müzigini, coğrafyasını, edebiyatını, fiziğini, beslenme çantasının içindekileri, hayat bilgisini de değiştiriyor.

Günahkârlar, hoşgörülü ve özgürlükçüdür çünkü empati kurmalarına bir engel yoktur. Pişmanlık, bir aydınlanma anıdır ve tövbe hem bir psikolojik analiz, hem de kendini bilmenin ideal görünümüdür. Şükür, güzellikleri keşfetmeye yönelik dikkatin gelişkinliğidir. Ayrıca, zamanla tatlanan acı hatıralar ile unutulan mutluluklar arasındaki farka denk gelen saçmalığı telafi eder.

Ruhi Mücerret - Murat Menteş

Felek, tesadüflerle sağ gösterir ve gerçeklerle sol vurur. Mutluluk bu ikisi arasında geçen sürede yaşanır.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri