Farklı Anlamlardadır Aşk Arşiv

---> Farklı Anlamlardadır Aşk

Ben sana rehber değil, ancak yoldaş olabilirdim,
fakat yolu ikimiz de bilmiyorduk ve birbirimize yük olmaktan, birbirimizi şaşırtmaktan başka bir şey elimizden gelmiyordu..

Sabahattin Ali.

1797452_1491381211089216_1618687130_n.jpg

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] canım böyle kitaplı bişey görünce hep sen aklıma geliyorsun :R​

Elbette insanın duyguları değişebilir ama asıl yetenek her geçen gün karşındaki insanı bir kez daha sevebilmek için bulduğun bahanelerdir. İnsanın ilişkiye duyduğu saygı tam olarak da budur zaten. Bugün seni seviyorum, yarın da bir neden bulur severim. Daha sonra seni yeniden keşfeder yeniden severim. Benim senden başka işim yok ki…

Bazen sahte mutluluklar yaşarsın. Kendine yalanlar söylersin. Fotoğraflar falan işte... Bazen çok üzerler, sırt üstü yatıp havaya atarsın, gözyaşın çarşafa akar. Unutmak istediğin adam çoktan başkasının olmuştur. Göt gibi kaldığını düşünürsün ve işin kötü yanı haklısındır. Artık içinde kendini bulduğun yazıları sana yazmıyordur o adam ve dünya güzeli olsan faydası yok, giden gitmiştir.

Soğuk Kahve

O gün farklıydı işte, diğer günlere benzemiyordu. Aslına bakarsan bu diğer günlerin de farklı olduğunu gösteriyordu. Eğer dünyada biri sizin için herkesten farklıysa, herkes kalmıyor etrafınızda o an. Herkes farklılaşıyor, sırf o biri yüzünden. Ve bazı yazılar çok ayrılır diğerlerinden, kime yazıldığı belli değil, bir okuyuşta anlayamazsın. Bazı insanlar o yazılar gibidir işte; ayrılır senden, bir daha bulamazsın, neden ayrıldığını bilemezsin… Hayatımıza giren o biri için gitmek yasaklanmalı ve hobi olarak bile gitmemeli…

Gelecekteki sevgiliye not: Gitmek için gelme!

“Dokunamadığımsın, adını anamadığım, konuşamadığımsın. Kimseye söyleyemiyorum seni. Uzaktan izliyorum gülüşünü.
Sen hiç birinin gülüşünü uzaktan izledin mi ?”

Belkide sevmek sen demeksin, sen demek sevmek demek. Sevmek istersen buradayım. Orası neresi diye sorma. Burası senden gidemediğim yer...

Sabah Uykum

"bazen insanın dokunmaya kıyamaması gerekiyor.
sadece bakarak sevmeyi öğrenmek lazım..."

Sabah Uykum

Uyuma... Sabaha kadar kahve içelim, camdan dışarıyı izleyelim.. Yağmur sokaklara yağsın, sen içime yağ.

Sabah Uykum

"Sen benim yerinin dolmasını istemediğim boşluğumsun.
Bırak hep öyle kal."

Ahmet Batman

Belkide dünyanın en uzak mesafesi dudaklarımızın arasında...

Sabah Uykum

Bazen aşık olasın gelir. Neden aramaya gerek yok. Bir şarkı dinlerken bile aşık olmak isteyebilir insan...

Soğuk Kahve

Nasıl olsa unuturum diyerek bitirmemeli insan severken... Öyle vazgeçmek kolay görünür dilden düşünce kelimeler ve zaman akıp giderken unutamadıkça canın yanar. Yanmak senin işindir artık, zaman sana ''nasıl olsa unuturum'' demenin bedelini ödetir. Ödersin ödersin bitmez.

Soğuk Kahve

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri