Falcı Bacııı Geldii :D

---> Falcı Bacııı Geldii :D

askimmmm sana ozell acarim bennn :D
buraya yazmaklaaa ugrastirma neee olurr askimmm :D

Yanlis anlamayin ama
o kadar olumsuz birisinizki falinizda hep oluumsuz ve bir sey cikmiyor.
Yildiziniz asiri dusuk.

Iyi gunler..

tersi mumkunn degill arkadasimmm :D
her zaman beklerizzz :D
rica ederizzzzzzzzzzzzzz :D

Hade yaa öyle mi niye yaa :* :( :(

tamam ben buralarda geziniyorum bi etiket at xD
mesaj da at anlatacaklarım var dsfdg
hatta burdan söyliyiim dsgfdg
biri var :H :H :H :H bbbbbb. :I

kendinizle çelişmeyin bayan.
+
sitemizin mobil temasıyla daha hızlı bir gezinti yapabilirsiniz bakmamak için yalandan bahaneler üretmenize gerek yoktur.

celiskiyle alakasi yokk bayimmm bakmiycam demedim :D
hayatinda ne degismis olabilir dedim :D

tamammmm acarim yarin sabahh :D

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION]

Birgul hanimmmm, birgul hanim. :D Birgul hanim forumda gider ayak bi falimiza bakiver gitmeden soyle bi falimizi ogrenelim :D soyle musaitsen detayli bir sey istiyorum insallah senden :)

[MENTION=26571]Asi Ruh[/MENTION]

geçmişte bazı ilişkileri fazla zorlamışsın. Hep farklı bir arayış içinde olup ve beklentilerini yüksek tuttuğun için insanlardan yapamayacakları şeyler beklemiş olabilirsin.
aradığın mutluluk aslında elinin altında .Sahip olduğun şeyloer için şükretmeli ve olayları akışına bırakmalısın.

yaratıcılığının tavan yaptığı bir dönmdesin. özellikle iş hayatında kendini rahat ifade edebileceğin alanlar bulman mümkün.

Ayrıca bu ara çevrende yüksek manyetik bir etki yaratıyorsun. çevrendekiler kendini senden koparamıyor. yaydığın bu etki senden daha tecrübesiz olan bir kişi için faydalı olacak.

İş yaşamanı ve ya her gün uğraştığın bir şeyi değiştirmek istiyorsun. şu bir kaç ay hayatını değiştirebilecek kararlar alma.
olaylara karşı yavaş yavaş ilerlemelisin. ama muhakkak ilerlemelisin.

bu kadar :D

Yaa bende ıstıuorrmmm

hedeflediğin şey uğruna bir çok zorluğu göze almışsın. ve hayatınıda bu amaca göre tasarlamışsın. Fakat her ne yapıyorsa kendinde yapmıyorsun. hep birilerinin gözü üzerinde

Bu aralar düven ihtiyacın en üst düzeyde ve bu yüzden bilindik limandan ayrılmak istemiyorsun. bu sıra hayatında daha çok Ev yaşamı maddi konular ve kurallar ön planda.Fakat bazı şeyleri senin gibi düşünmeyenleri yadırgama.

Büyük değişmler ve aniden karşı9na çıkacak irili ufaklı süprizler olucak. Şuanki durumundan memnun olsan bile hayatında değişim şart.

[MENTION=26571]Asi Ruh[/MENTION]

geçmişte bazı ilişkileri fazla zorlamışsın. Hep farklı bir arayış içinde olup ve beklentilerini yüksek tuttuğun için insanlardan yapamayacakları şeyler beklemiş olabilirsin.
aradığın mutluluk aslında elinin altında .Sahip olduğun şeyloer için şükretmeli ve olayları akışına bırakmalısın.

yaratıcılığının tavan yaptığı bir dönmdesin. özellikle iş hayatında kendini rahat ifade edebileceğin alanlar bulman mümkün.

Ayrıca bu ara çevrende yüksek manyetik bir etki yaratıyorsun. çevrendekiler kendini senden koparamıyor. yaydığın bu etki senden daha tecrübesiz olan bir kişi için faydalı olacak.

İş yaşamanı ve ya her gün uğraştığın bir şeyi değiştirmek istiyorsun. şu bir kaç ay hayatını değiştirebilecek kararlar alma.
olaylara karşı yavaş yavaş ilerlemelisin. ama muhakkak ilerlemelisin.

bu kadar :D

nabıyon facebooktan kahve falı uygulamasından mı baktırıyorsun :/

Beni atlamış sıraya öyle devam etmişsin :M

Şu anda hayatında anlam arıyorsun. cevapları dışarda bulamıynca içiner kapanmışsın. ve bir süre çevrenle ilişkilerini minimum düzeye indirmişsin. Şu anki hayat felsefenide bu sürece borçlusun.

Hayatını hızlandırman gerek. Duraklama dönemini bırakman lazım.

Hedeflerine ulaşmaktasın. bu ailen tarafından takdirle karşılancak.

büyük kutlamaların var ve yeni arkdaşlıkların başlayabilir.

iyi haberilerin var sevindirici.
kiminle rekabet içerisindeysen sakın pes etme kazanacak taraf sensin.

bu arada gitmek istediğin yerleri geri plana atma yap.​

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri