Falcı Bacııı Geldii :D

---> Falcı Bacııı Geldii :D

Faruk
28
Bekar

hadi bakalım :D

artık dünyadan elini ayağını çekip kendiiçine sönemeye çalışıyorsun. kim olduğunu, ne istediğini ve varmak istediğin yere nasıl varcağını beklirten anlamlı tecrübelerin olmuş.
bazen kendini yalnız ve terk edilmiş hissediyorsun. eğer sana gelen bu içi dönüşlük çağrısına kullak verirsen bu yalnızlık senin için daha güzell ve ya anlamlı kılıcak.

bazı konularda özellikle ilişkilerinde zaman tanı kendine. bak o zaman herşeyi daha iyi anlayacaksın.

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] şuan rep veremiyorum
veresiye yazsak hahaha

repini peşinen vermşitim hatun :D [MENTION=25600]'birgül[/MENTION]

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] ne sorayım bebeğim hayatımı biliyorsun bugünkülerde dahil
aç ortaya bir şeyler bak karışık xD

[MENTION=157575]She`[/MENTION]

çok sabırsız ve atılgan birisin. ve bu gerçekleşmezzse ve ya sana verilmezse sinirlenebiliyorsun.
çok enerji dolusun bu iyi bir şey çünkü bu bazıdonuk durumların erimesine ve tıkınmaş ilişkinin canlanmasına neden ooluyor. :D

yenilikleri deneyimlemekten ve kendi sınırlarını zorlamaktan hiç bir şekilde çekinmiyorsun. cinsel yönden cekici zamanların olucak :D (siliyiim mii acaba :D sil dersen alıntılama :D)
çok fazla iyimser olmaa kızımm. kafayı yedirtme bana. her insan iyi olucak diye bir şart yok.

bazen planlı olmak lazım bir anda pat diye olaylara balıklama atlama tart bir. neler olur düşün.

evlillik hayatın iyi ama hala birbirinizi tam anlamıyla tanımış değilsiniz. ve bunun negatif yönleri sana çok yansıyor. bazen kendine ben nasıl bu adamlaevlindim diye sorgularken buluyorsun ve anında pişmanoluyorsun. onada kendine de zaman tanı. çözümliyceksiniz çünkü her şeyi.

çocuk var ufukta hemide nur topu gibi bir oğlan olucak.

bu kadar kuzum fazla çıkmıyor malesef:D

tamam ama acele et uyuyacağım xD

Çocuk saflığında ve temizliğinde, tamamıyla çıkarsız ve iyi niyetle bezenmiş bir ilişkinin ya da yakınlığın yaşanması söz konusu. bu ilişkinin Güneşin canlılara karşılıksız verdiği enerji gibi, sana enerji ve şevk verecek. Vicdanını rahatsız etmeyen, masumane ve paylaşıma dayanan bu bağlantı, kişisel gelişimine hizmet edecek. Yaşamda basit şeylerin, aslında büyük mutluluk kaynağı olabileceğini deneyimleyeceksin.

Çocuk saflığında ve temizliğinde, tamamıyla çıkarsız ve iyi niyetle bezenmiş bir ilişkinin ya da yakınlığın yaşanması söz konusu. bu ilişkinin Güneşin canlılara karşılıksız verdiği enerji gibi, sana enerji ve şevk verecek. Vicdanını rahatsız etmeyen, masumane ve paylaşıma dayanan bu bağlantı, kişisel gelişimine hizmet edecek. Yaşamda basit şeylerin, aslında büyük mutluluk kaynağı olabileceğini deneyimleyeceksin.

bu kadarcık mı? :kikiki:

Canım bana ilişkim için fal baksana geçenkinde çıkmamıştı ayrıca onu merak ediyorum :D

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] tamam bitanem teşekkür ederim :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri