Fakir erkek sevgili

---> Fakir erkek sevgili

Genellikle,"iki gönül,bir olunca samanlık seyran olur" sloganini kullanir ;)

Sosyal medyanın yeni popileri ' ben senlen görüşmek için amelelik yapayım sen benden utan' değişik.

Açık konuşayım çalışmadan önce umurumda olmazdı. Ama çalışmaya başlafığıöda benim durumum maaşım daha iyiysr ve karşı tataf onun altındaysa erkek iöin ezici bir şey.
O yüzden yapamam. Benim erkek kankalarım benden para isterken sövüp duruyorum birde bunu sevgilim yapıcak ezerim onu.
Ki bende böyle bir şey var. Kibir olrak görmeyin sakın. Ama zamanla erkek ezilir zaten.

---> Fakir erkek sevgili

Bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı..

eski sevgilim fakirdi. ilişkiyi biraz zedeliyor cünkü yapacaklarınız kısıtlanıyor ama cok seviyorsanız gözünüz bunu görmüyor. her şeyinizi veresiniz geliyor.

---> Fakir erkek sevgili

konu 2016 da acılmıs. su an böyle bi entry olmaz bence Fakir erkek sevgili yapmaz kimse bu ekonomide :D

Çalışkan bir yapısı varsa ve zeki ise bu zaten geçici bir durumdur. Zengin değilim elbette ama benim de ekonomik durumum kendimce iyi. Başta saydığım iki özellik kendisinde mevcutsa benim için dert değil. Önemli olan memnun olmadığı koşulları değiştirebilecek zekasının ve azminin olması.

Milletvekili maaşı kadar kazanıyorum mühendisim kendimi hala fakir görüyorum ekonomi manyak etti.. Daha aşağılarda emin olun bir erkek te cesaret edemiyor artık kolay kolay herhangi bir ilişkiye

Çalışkan bir yapısı varsa ve zeki ise bu zaten geçici bir durumdur. Zengin değilim elbette ama benim de ekonomik durumum kendimce iyi. Başta saydığım iki özellik kendisinde mevcutsa benim için dert değil. Önemli olan memnun olmadığı koşulları değiştirebilecek zekasının ve azminin olması.

Bir sene sonra seni bu konuya atan nedir İnci xD Aile mi izin veriyor enişteye xD

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri