Facebook yardım.. ;(

Lady_Death

Bayan Üye
Merhaba ..
ya geçen hafta benim facebook profilimi çalmıştılar bende şikayet etmiştim kapansın diye yani daha doğrusu "deactivate" yapsınlar ama sonra geri aldım profilimi kendi yaptıklarımla..ve sonra çarşamba günü face'ye girmeye denedim fakat olmadı .. giriş yapıyor fakat sadece yukarıda Çıkış var ve önünde birşeyler yazıyor başka birşey yok..
Ama telefondan girmeye deneyince geçici yazıyor.
Düzelicek mi yoksa hep kapalı mı kalıcak ..yorumlarınız ne ? ;(

---> Facebook yardım.. ;(

bi süre sonra kendiliginden geliyo merak etme onarma mı ne yapıyolarmışş bnmde olmuştu 2 gün girememiştim...gerçi artık kullanmıyorum...

Evet. Aynısından bana da yapmışlardı. Ben de hesabımı kilitlemeye çalıştım. Kilitledim de.
Eğer e posta adresine hala ulaşabiliyorsan e postana kod gönderip açabiliyorsun. Fakat e postana da ulaşamıyorsan kendine yeni bir mail adresi aç. Sonra facebook'tan şifreni yenilemeye çalış. orada bunlara ulaşamıyor musun diye bir kutu gelir. ulaşamadığını söyleyip yeni mail adresini gir. daha sonra yeni mail adresinle giriş yapabilirsin. Fakat sana şunu öneririm. Bir daha hesabının çalınmasını istemiyorsan mail adresini facebook'ta gizleyebilirsin. Bir tek kendin görebilirsin. Ben böyle yaptım işe yaradı. İnşallah sana da yarar...

Evet. Aynısından bana da yapmışlardı. Ben de hesabımı kilitlemeye çalıştım. Kilitledim de.
Eğer e posta adresine hala ulaşabiliyorsan e postana kod gönderip açabiliyorsun. Fakat e postana da ulaşamıyorsan kendine yeni bir mail adresi aç. Sonra facebook'tan şifreni yenilemeye çalış. orada bunlara ulaşamıyor musun diye bir kutu gelir. ulaşamadığını söyleyip yeni mail adresini gir. daha sonra yeni mail adresinle giriş yapabilirsin. Fakat sana şunu öneririm. Bir daha hesabının çalınmasını istemiyorsan mail adresini facebook'ta gizleyebilirsin. Bir tek kendin görebilirsin. Ben böyle yaptım işe yaradı. İnşallah sana da yarar...

Evet ulaşabiliyorum canım, ama kodu nereden nasıl gönderebilirim?
Ve bunlara ulaşamıyor musun diye bir kutu gelmedi ;// ..

Son düzenleme:

Hep böyle kalır, yeni almanı öneririm. Ayarlarla bozulacak şey değil. Profilinde hata.

aynısı benimde basıma gelmisti bende sorun düzelmisti kendiliginden ama arkadasınki 2 ay bekledi gene sonuc yok daha fazla beklemem diyorsan kendine yeni facebook ac bence

Merhaba ..
ya geçen hafta benim facebook profilimi çalmıştılar bende şikayet etmiştim kapansın diye yani daha doğrusu "deactivate" yapsınlar ama sonra geri aldım profilimi kendi yaptıklarımla..ve sonra çarşamba günü face'ye girmeye denedim fakat olmadı .. giriş yapıyor fakat sadece yukarıda Çıkış var ve önünde birşeyler yazıyor başka birşey yok..

Benim Hesabımda da Aynı Sorunu Yaşadım Şifreyi DeğiştirdiLer GirmesinLer Diye RekLam YapmasınLar diye Hesabı KiLitLedim TeLefon NumaramLa .

Sonuç : Hesabımı Geri ALdım fakat Senin Sorununun Aynısı oLdu Hesap Geçici oLarak KiLitLi Diyordu TeLefonuma Kod Göndermeleri İçin Bir Buton Var GüvenLik PaneLinden Geçerken Ne zaman Açsam Hesabımı o Karşıma Çıkıyordu SürekLi kod istiyordum Fakat GeLmiyordu Bir kaç Gün Sonra TeLefon iLE Arayarak Kodu BiLdir Diye Bir Buton Çıktı Onu TıkLadım Ama Çok Kod İstediğim İçin BLoke Gibi Birşey oLmuştu 1-2 Gün BekLedikten Sonra Tekrar Kod İstedim Facebook'tan TeLefon geLdi Kodu yazdım Hesabım AçıLdı .GerekLi YerLere Facebook YöneticiLerine Sorununu Net Bir ŞekiLde BeLirten Bir Mesaj yaz Ve yoLLa Eminim AçıLacaktır Benım AçıLdı ..

Merhaba ..

kardeşim hacklemişler feysini .
yapabıleceğin feysını dondur 3 hafta yada 1 ay sonra ac kendılıgınden duzelır

bendede çevrimiçi oldugum halde çevrimdışı duruyorum ayarlarıma baktım bi sorun yok facebook sistemde hata uyarısı çıkıyor tek bende var bu sorun neden olabilir?

Hack ile alakası ne arkadaşım ben onu anlamadım ? Hacklenmiş olsa giremez, girince hata verıyorsa hack'den mack'den değil profilinden kaynaklanan bır sıkıntıdan dolayı. Bende de sıkıntılar mevcut ama yenı hesaplarda yok. Beğendiğin uygulamaları falan komple kaldır belki ondandır. Çerezleri falan da temizle bakalım ne olacak ?

Girdiğim zaman bu çıkıyor...
13xgt.jpg

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri