Facebook Profilinizi Şekle Sokun

NewCS

Kayıtlı Üye
Facebook profilinizi çok farklı bir şekle sokmak ister misiniz? Özel olarak seçtiğiniz bir fotoğrafın profilinize yayılmış bir şekilde gözükmesi için yapmanız gerekenleri sizler için anlatıyoruz.

fpm_11302609305.jpg

Profiliniz bu şekilde gözüksün ister misiniz?

Profile Maker
Bunu Facebook için geliştirilen Profile Maker adlı uygulamayı kullanacağız. Bu uygulamaya apps.facebook.com/profile-maker adresinden erişebiliyorsunuz.
Uygulamaya izin verdikten sonra yapmanız gerekenleri ilerleyen sayfalarda adım adım bulabilirsiniz.

Resim Ekleme

fpm_21302609440.jpg

İlk yapmanız gereken şey, profilinizde gözükecek resmi seçmek. Hangi resmi koyacağınıza karar verdikten sonra, uygulamada sol üst tarafta yer alan Upload Photo tuşuna basın.

fpm_31302609522.jpg

Resim eklendikten sonra ekranda hemen ön izlemeyi görebiliyorsunuz. Bu ön izleme üzerinde değişiklik yapmanız mümkün.

Resmi Ayarlayın

fpm_41302610132.jpg

Uygulamaya eklediğiniz fotoğrafı Zoom bölümünden yakınlaştırıp, uzaklaştırabilirsiniz. Flip tuşu ile de resmi ters çevirebiliyorsunuz.

fpm_51302610261.jpg

Resmin görünmesini istediğiniz şekli belirledikten sonra yapmanız gereken şey Create Profile tuşuna basmak.
Create Profile tuşuna bastığınızda karşınıza bir uyarı çıkıyor. Burada Publish tuşuna basarsanız uygulamayı profilinizde paylaşıp, sponsorların videolarını izliyorsunuz. Çarpı tuşuna basıp çıkarsanız profiliniz yine de oluşturuluyor.

Profili Oluşturmak

fpm_71302610559.jpg

Profilinizin oluşturulması kısa bir süre alıyor. Burada işlemin ilerleyişini görebiliyorsunuz.

fpm_61302610329.jpg

Profil oluşturulmasını bekledikten sonra işlemin tamamlandığını söyleyen bir ekran karşınıza çıkıyor. Burada Continue tuşuna basıp devam edin.

Son Adımlar

fpm_81302610820.jpg

Devam ettikten sonra uygulama size seçtiğiniz resmi profil resmi olarak ayarlamanız gerektiğini söylüyor. Bunun için ilk olarak Go to Photo tuşuna basın.

fpm_91302610975.jpg

Resmin sayfası açıldıktan sonra sağ alt köşede bulunan Profil Resmim Yap bölümüne tıklayın.

-Shiftdelete-

---> Facebook Profilinizi Şekle Sokun

Sağolun. Siz deneyin,oluyorsa bende yaparım

ben hiç böyle şeylerle ugraşmam) umarım deneyenlere faydalı olur tŞkLer adminim

pek bie işe yaramaz diye düşünmüştüm ama gerçekten güzelmüş :) eline sağlık teşekkürler

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri