Facebook Nasıl Hacklenir?, Facebook'u Hacklemek İstiyorum

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
---> Facebook Nasıl Hacklenir?, Facebook'u Hacklemek İstiyorum

Eminim. Sadece senin şifreni bir şekilde öğrenip değiştiriyorlar. Onların senin şifreni bulmaları mümkün değil.

Bende yapmadım ama bir program var 2,3,4 ve 5 haneli şifreyi kırabiliyor. 1 saniyede yanlış hatırlamıyorsam 25 adet şifre deniyo ve 10-15 dakika içinde şifreyi kırıyo. Fakat msn ve facebookta bunu yapması mümkün değil çünkü 3 kere yanlış girince zaten güvenlik sorusuna geçiyo doğru cevabı girsen bile kabul etmiyo.

Bende yapmadım ama bir program var 2,3,4 ve 5 haneli şifreyi kırabiliyor. 1 saniyede yanlış hatırlamıyorsam 25 adet şifre deniyo ve 10-15 dakika içinde şifreyi kırıyo. Fakat msn ve facebookta bunu yapması mümkün değil çünkü 3 kere yanlış girince zaten güvenlik sorusuna geçiyo doğru cevabı girsen bile kabul etmiyo.

yok bro öyle program vardırda imkanı yok kıramaz tabi 12345... vs olmazsa :H bilmiyoruz dediysek ye beni demedik :H [şaka he.]

tamam ama hacklemeliyim çok ihtiyacım var ya bi çocuk benimkini hackleyecek hadi söleyin programsız hacklemeyi

Aklima murat geldi... manyak herif onune geleni hackliyodu... facebooka gelince...ruyanda bulut sen Facebooku unut., Facebooku birisinin msn adresiyle felan karistirmayin...

rast gelsin.

slm arkadaşlar biri benim facemi kırmış bende öğrendim onunkini kırmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun

slm arkadaşlar biri benim facemi kırmış bende öğrendim onunkini kırmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun

Arkadaş :) Şifresini sadece değiştirebilirsin imkanı yok bulamazsın. Do you understand me? Bütün millet şifre kırma diye bi şey yok diyo hala yardım edin diyosun :) Oun şifresini bulup anca öyle değiştirebilirsin. Bir şekilde öğrenmen lazım şifresini.

faceboook

benimde faceme çöktüler benim adıma arkadaslarımla konusuyo ve şifreyide değiştirmş giremiyorm ben napcam şimdi off

Facebook Hesabını Hacklemek İstiyorsan Kolay :) FoX Tüm Konuyu Anlatmış :=) Facebook'u Hacklemek İstiyorsan Deneme Bile :D Gerekli Güvenlikle Korunuyordur :D

hacklenen hesabı kapatmak yada kilitlemek vb. mümkün mü acaba ?

hacklenen hesabı kapatmak yada kilitlemek vb. mümkün mü acaba ?

Hacklenen hesabı geri almak mümkün değil öncelikle bunu söyleyim. Başka arkadaşlar için sebebi ise hackleyen eleman zaten tüm numaraları biliyordur geri almanız ıcın onun sıze yaptıgı numaraları yapmalısınız ve onun bunu yeme olasılığı ise düşüktür.

Until The Grave kardeşim sana gelince kapatmak değil de kapattırmak mümkün bunun için ise bi dünya kişi bulup şikayet etmeniz lazım başka yolu yok çünkü

yani kalkıp bir bardak soğuk su içmeliyim :/

teşekkür ettim kardeşim

Ne demek her zaman.

Ehh öyle de denebilir. Ama bence bu saçma işlere bir son verilmeli. Yani hakkını arayamama olayına ne biliyim cep telefonu ile kayıt olunabilir. Sms ile gönderilen şifreyi girdiğinde geri alabilme imkanı falan bak aklıma geldi şimdi bu mantıklı sanırım xD

Herşey bitti şimdide faceler mi of bu nedir neyin nesidir arkadaş niye özellere karışıyosunuz xD

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri