Facebook durumunuzda ne yazıyor ?

---> Facebook durumunuzda ne yazıyor ?

Simdiki cocuklar da bi alem arkadas!Bize "ne olcaksin"denilince illa bi meslek soylerdik,yanimdaki "Bakcaz artik" dedi :|

Başörtüsü, kadının kimliği, kimliğin ilmiği, ilmiğin zineti, zinetin zerafeti, zerafetin nihayeti bir setrdir!

‎6 ortalı defter aldım amel defterimi kendim tutuyorum, ne Yapıyorsam Tek tek En İnce Ayrıntısına Kadar Yazıyorum. Ölünce Karşılaştırıcam, Fazladan Geçirmesinler .

Son düzenleme:

Hiç uykum yok. Hiç uyuyamıyorum. Domuz gibi içiyorum. Ama gözlerimi kapalı bile tutamıyorum. Sabaha beş saat var. Annemi düşünüyorum. Nerededir şimdi? Aynada kendime bakıyorum bazen. Ve tek kelime etmesem bile vücudum yaşadıklarımı, hayattan ne anladığımı anlatmaya yetiyor. Sağ omuzuma kendi çizdiğim kelebek, beğenmediğim için üzerine attığım çarpı işareti ve altında aynı kelebeğin bir Japon tarafından çok daha iyi işlenmişi. Sol dirseğimin iki parmak yukarısındaki kurşun yarası. Bileklerimdeki otuz dört dikiş. Medeniyeti bir aralar, herkes gibi yaladığımı kanıtlayan apandisit ameliyatımın izi. Ve sırtımı kaplayan, Tanrı'nın yüzü. Bilmiyorum... Hızlı yaşadım. Ama genç ölmekten çok, hızlı yaşlandım! Ama hayattayım.

Şimdilik söylememiz gereken tek şey şu; Ramazan gelse de kendimize gelsek!

Kaleyi sattım..Filler isyan,Vezirim intihar etti.Bu arada atları da özgür bıraktım..Çevremdeki piyonlardan zaten hayatım boyunca medet ummadım.Şimdi ŞAH olduğumu düşünen varsa buyursun hamlede bulunsun..

facebook adrresımı donduruyorum arkadaşlar .. yeni twitter adresim (..)
hoş bakın zatınıza..

Süpermen Samet : Üzeyir abi sen dilsiz değilsin. Niye hiç konuşmuyorsun ?
Üzeyir : Bir ara çok konuştum, hiç faydasını görmedim. Bıraktım.

Astoria AVM - Journey mağazasında çalışan çok güzel bir kız vardı,
Netdi o kızın adı?

izniniz olursa sizi daha önce kurulmamış cümlelerle sevmek isterim, zira elimdeki tek şey sizin için sakladığım kelimelerim.

Erkeğin cıvık samimiyetlisine hiç gelemem, kız erkek farketmez herkese karşı mesafesini koruyan adam adamdır benim için. .

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri