Eylül - "Sevgili Yıldırım, Sevgili Arkadaşım"

Buğra1

Kayıtlı Üye
"Sevgili Yıldırım, Sevgili Arkadaşım"
2007-09-28_platini288.jpg

UEFA Yönetim Kurulu toplantısı nedeniyle İstanbul'da bulunan ve dün akşam saatlerinde Kulübümüzü ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nu gezen UEFA Başkanı Michel Platini ülkesine döner dönmez, Başkanımız Aziz Yıldırım'a bir mektup gönderdi. "Sevgili Yıldırım, Sevgili Arkadaşım" cümleleriyle başlayan mektup aynen şöyle: "İşviçre'ye dönüşümde, Fenerbahçe Spor Kulübünü ziyaretimiz boyunca bana ve benimle birlikte olan meslektaşlarıma göstermiş olduğunuz misafirperverlik ve sıcak karşılamanız için teşekkür etmeyi geciktirmek istemedim.
Özellikle de stadyum turu için teşekkür etmek istedim. Stadyumunuz tam bir mücevher ve 2009 UEFA Kupası finalinin bu stada yapılacak olması da yapmış olduğunuz tüm yenileme çalışmalarının bir mükafatı olacaktır. UEFA Kupası finali için mükemmel bir sahne olacaktır.
Yüzüncü yıldönümünde kulübünüze saygılarımı sunma fırsatı bulmuş olmak çok gurur vericiydi ve en ünlü Türk kulüplerinden olan bu kulübe daha nice başarı dolu yıllar diliyorum.
Yapmış olduğunuz tüm düzenlemeler için tekrar teşekkürler, tekrardan görüşmek umuduyla.
Saygılar,"

UEFA
Michel Platini
Başkan

---> Eylül - "Sevgili Yıldırım, Sevgili Arkadaşım"

Yapmış olduğunuz tüm düzenlemeler için tekrar teşekkürler, tekrardan görüşmek umuduyla.
Saygılar,"

Yıl 2011: Türkiye'ye gelsem Fenerbahçe taraftarı beni asar xD

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri