EvLiLikmi Dost hayatımı ?

evLilikmi dostt hayatımı ?

• Dost hayatı ..:)

Oy: 19 25.0%
  • evLiLik ..:)

Oy: 57 75.0%

• Kullanılan toplam oy
    76
---> EvLiLikmi Dost hayatımı ?

1 sene kadar evlilik olmadan birlikte yaşarım. onu tanırım. aynı evi paylaşınca neler oluyor, hırlı mı hırsız mı, terörist mi ş*siz mi ? Birlikte uzun süre kalmadan anlayamazsın. ha uygun eş oysa gerçekten evlenilir ama tanıman için bence dost hayatı

Ashl1 bayansın demi sen ya -)

O bir sene içinde sana o dediklerin neler yapar biliyormusun :8:

Ne işiniz var hırlıyla hırsızla bunu sevgili olduğunuzda anlamayacak kadar düştünüzmü yaff :S

Neyse daha çok şey yazardım bu yoruma ama susayım.

Dost ne kötü bi tabir ya..

Sevgili ol ,sözlen ,nişan yap olmadı mı ?

Yol ver gitsin..

En mantklısı evlilik olsa gerek , yada benim için öyle sıkıldım artık dandik dundik mevzulardan yaa evimde oturmak istiyorum akşamları öyle dost hayatı fln bu saatten sonra bana komik geliyor :)

sevgilimle aynı evde bi süre yaşamalıyım evliymiş gibi. her nolursa olsun güvensizimdir ben. bakacam aynı evde yaşayınca noluyo? hırlı mı hırsız mı ne? bu devirde anan-baban sana azık atıyo. sevgilin kim ki? 7 kat yabancı. o yüzden DOST HAYATI

İki sorum var.
1- Dost hayatı diyenler bu düşüncelerini, kendilerini de evlilik sayesinde dünyaya getiren ailelerine açtılar mı?
2- Evlilik bağı karı kocayı birbirine ve eve bağlayan bir bağdır. Bu bağ olmadığı zaman bugün onunla yarın bıktımı başkasıyla devam eden çok kollu bir ağ oluşur. Gerçekten böyle bir hayat yaşama konusunda ciddi misiniz yoksa Fantezi mi kuruyorsunuz?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri