Evlilik & Osuruk :) Mutlaka Bakın!!

LoseYourSelf

Kayıtlı Üye
EVLİLİKTE OSURUğU SIRADANLAŞTIRMA SÜRECİ

Sevgilinin yanında ilk osurulan andan sonra işler yolunda gitmiş ve evlenilmişse, öyle veya böyle çok çabuk bir şekilde başlanip bitirilmesi gereken süreç. Çünkü emin olunuz ki uzun yillar kasa kasa geçmemektedir. Yayip televizyon seyrederken kas kas nereye kadar
Misal evlendiniz, misal diyorum. 1 ay kadar kastınız, nazik yaptiniz, sonra bir bağirsaklari üşütme hikayesi türetiniz 3-5 gun... Bu süreçte eşinizin yaninda habire osurunuz ama hep de özür dileyiniz, özellikle ilk gunlerde...

Bu dönem hastalık bahanesi ile sevgilinin anlayışına sığınıp o güzel kulaklari hayatin gerceklerine alıştırma sürecidir. Sadece sese alışsin, olaya alışsın. tasvip etmesine gerek yok. insanoglu alışır biggrin.gif

Daha sonra hastalık geçince seyrekten sıka doğru filtrasyonu hafifletiniz, en sonunda da rahat olunuz. Bu gecişteki ivmeyi gelen tepkilere hizli yavaş ayarlayiniz. Osurugu tutmanin zararlari uzerine gravdan da olsa bilgiler edininiz, türetiniz...

Şimdi nereden çıktı bu muhabbet de demeyiniz. Allah evlendirir görürsünüz. Büyüklerimiz ne demiş; rahat rahat osurmadan evlilik olmaz.
(bkz: ask birlikte osurmaktir )

Çok daha hizli atlatilabilecek süreç, şöyle ki;

Berçin ile Berkecan evlenmişlerdir.. Güzel bir dügünden sonra eve gidip güzel bir gece geçirirler.. Ertesi sabah Berçin heyecanla uyanır.. Amaci kocasına güzel ve romantik bir kahvalti hazirlamaktir..

Gayet özene bözene işe koyulur.. Bir tek kuş sütü eksik olmalidir.. O sırada Berkecan uyanır.. Berçin heyecanla onu beklemektedir.. Ancak Berkecan koşa koşa gelir ortama.. Panik içerisindedir..

- Berçin! Berçiinn!
- Noldu sevgilim bişey mi oldu?
- Çabuk parmagimi çek!!
- Nooldu? Çıktı mı? Ben korkarim!
- Çabuk diyorum sanaaa!
-
- tzoooooooooooaaaaaaarrrt!!
- (bkz:donup kalmak)
- hahahahahah
- bir yerde hata yaptim ama?!

osuruk zaten siradan ve legal birşeydir. İlk osuruktan sonra sevgili trip yaparsa aldirmayip osurmaya devam etmek gerekir. Böylece saglam temeller üzerine bir aile kurulur...

Çift "evliligimizi saglam temellere oturttuk, osursak da yikilmiyor" diyebilir bu durumda

Tuvalette birbirinin osurduğunu duyarak başlayan, koltukta veya yatakta yanlislikla kaçirilan gaz kümeleriyle devam eden ve birbirinin yaninda fütursuzca osurarak sonuçlanan süreç...

ilk ayın sonu > fiss
üçüncü ayın sonu > pirt
ilk yılın sonu > zirt
üçüncü yıldan sonra > zart zort hobaa :tey: :tey:

- askim bana fanta getirir misin
(içtikten bir süre sonra)
- bak ben her zaman diyorum şu portakalli gazli icecekler osuruk yapiyor diye zaaaaart...

geğirme problemiyle birlikte uzun ve huzurlu! bir birliktelik için aşılması gereken temel iki sorundan biri...

1.ay
- haldun bi koku geldi?
- yoo neriman ne kokusu?
- böle bok gibi.
- şu kanalizasyonları bi yapamadılar.

3.ay
- haldun osurdun mu?
- ya fasulye yedik ya azıcık kaçırdım tutamadım
- öff gidip tuvalette yapsana şunu sick.gif
- tamam hayatim ya pardon

5.ay
- piiiirrrt pirt pirtttt
- haldun şunu benim yanımda yapma dedim ya
- pirrrt komik değil mi ama
- ya git ya

- zoooort
+ ay ne kadar sıradan osurdun zühtü. eskiden şekilli osururdun.
- yoksa ilişkimiz sıradanlastı mı sude..
+ ilk osuruğunu hatırlar mısın zühtü.. ne pis koktuydu..
- bana biraz zaman ver sude.. sıradanlasmaya karşı koymam için zaman
ver.. zoooort.. olmuyor olmuyor

İns beenmissinizdir rep Lerinizi bekliorm

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri