EVLENMEMİŞ OLABİLİR...UMUT... HADİ DİLEK'i BULALIM HEP BİRLİKTE

Artik Çok GeÇ....... Dİlek EvlenmİŞ.. Ne DİyeceĞİmİ Bİlmİyorum... DÜn O SokaĞa Gİttİm Ve Bİr Cesaret Geldİ Bana.. Ve O Daİreye Çiktim..kapiyi Çaldim...İÇerİ Gİrdİm Ve Bİr Fİncan TÜrk Kahvesİ İÇİp...halasi Ve Halasinin Kocasiyla KarŞilikli Oturup KonuŞtuk.. BÜtÜn Hİkayeyİ BaŞtan Sona Anlatmami İstedİler...anlattim.....dayanamadim AĞladim.... Hayatimda İÇtİĞİm En Aci Kahveydİ...40 Dakİka Belkİ Oturdum Hemen Salmadilar... İŞte BÖyle ArkadaŞlar... KeŞke Yillar Önce Bu Cesaretİmİ Toplayabİlseydİm... Hepİnİze İyİ Forumlar Dİlİyorum.. Bu Sİteye Dİlek'İ Bulma Ümİdİyle Üye OlmuŞtum...artik Aranizdan Ayriliyorum.. Allaha Emanet Olun..artik Kurmam Gereken Bİr Hayat Var ÖnÜmde... Nereden Ve Nasil BaŞlayacaĞimi Bİlemİyorum.. HoŞÇakalin

Hayat Bu neyLe NasiL KarsiLasacagini Kimse biLmez Onun icin GeLene Hay Hay Gidene Bye Bye Kendini Üzme Önünde Uzun Bir Hayat var Bundan Sonrasina Bak inan Bana Daha coK MutLu oLacaksin .. !

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri