İtiraf Eski Forumu özledim.

endLesS

Webmaster
Eskiden bir mesaj yazdığımızda 1 dakika sürmeden cevaplar gelirdi. Sohbet konusu ay dolmadan yenilenirdi. Millet birbiri ile kavga eder FBI gibi msn adresini ele geçirecem diye türlü türlü hinlikler yapardı. Adminlik ve modluk için konu açma yarışması yapılırdı adeta. Güzel güzel sohbetler edilir, dertler dinlenirdi. Şimdi geriye ne kaldı? Sosyal medya aldı hepimizi götürdü bu siteden. Sık sık giriyorum her girdiğimde biraz daha üzülüyorum ama yine de giriyorum. Değişmeyeceğim ulan ben, sizde değişmeyin unutmayın şu forumu. Tekrar eski günleri hatırlayalım. Akın'a laf sokmayı özledim lan ben. Kim bilir neredesiniz, evlendiniz belki ayrı ayrı dünyalara daldınız gittiniz ama arada çıkın gelin ya. Gerçekten bak.​

doğru söylüyorsun eski den forumuz çok hareketli olurdu neriye yetişiceğini şaşırırdın şimdi fazla bi hareketlenme yok ama beraber olduğumuz sürece forumuz eski günlerine döner

o günlere dönmeyi o kadar isterdim ki %100 katılıyorum
o zamanlar foruma girebilmek için tatile masaüstü pc mi götürüp wınn internet diye bi şey almıştım kotası 2gb mi neymiş 1000tl fatura gelmişti heyy gidi günler heyy xD

konu açma yarışması vardı 100tl kazanmıstım semihten hala unutmam xD

aslında çok sağlam arkadaşlıklar kurulabilirdi günümüze kadar devam eden ama hepimiz küçüktük
çoğu kişinin birbiriyle bağlantısı koptu
o zamanlar bunların farkında olsaydık keşke :(

nerede o eskiler bende ara ara girer bakarım

baktım da özkan da bayadır giriş yapmamış

kimler vardı kimler geldi geçti

semih vardı buranın bel kemiğiydi

fazla bir muhabbetimiz olmamıştı kendisi ile ama fazlasıyla aktifti

ediz yine buralarda ağlamaz da buralarda sanırım onlarda baya eski

keşke eski forum olsa gerçekten fazla aktif olmasam da bende özlüyorum

O zamanın çocukları artık büyüdü

Vefasız millet vefasııızzz.

doğru söylüyorsun eski den forumuz çok hareketli olurdu neriye yetişiceğini şaşırırdın şimdi fazla bi hareketlenme yok ama beraber olduğumuz sürece forumuz eski günlerine döner

Zor kral, kendimizi kandırmayalım. Herkes yolunda şuan xD

o zamanlar foruma girebilmek için tatile masaüstü pc mi götürüp wınn internet diye bi şey almıştım kotası 2gb mi neymiş 1000tl fatura gelmişti heyy gidi günler heyy xD

aslında çok sağlam arkadaşlıklar kurulabilirdi günümüze kadar devam eden ama hepimiz küçüktük

Düşünsene Sohbet'te benimle nazlının kavgası devam ediyor, arada akın girip cins cins laf atıp çıkıyor xD Ne atraksiyon bee.

Dimi? Sosyal medya fıs kalıyor yanında o zamanki aksiyonların.

Eskiden bir mesaj yazdığımızda 1 dakika sürmeden cevaplar gelirdi. Sohbet konusu ay dolmadan yenilenirdi. Millet birbiri ile kavga eder FBI gibi msn adresini ele geçirecem diye türlü türlü hinlikler yapardı. Adminlik ve modluk için konu açma yarışması yapılırdı adeta. Güzel güzel sohbetler edilir, dertler dinlenirdi. Şimdi geriye ne kaldı? Sosyal medya aldı hepimizi götürdü bu siteden. Sık sık giriyorum her girdiğimde biraz daha üzülüyorum ama yine de giriyorum. Değişmeyeceğim ulan ben, sizde değişmeyin unutmayın şu forumu. Tekrar eski günleri hatırlayalım. Akın'a laf sokmayı özledim lan ben. Kim bilir neredesiniz, evlendiniz belki ayrı ayrı dünyalara daldınız gittiniz ama arada çıkın gelin ya. Gerçekten bak.​

O zamanın çocukları artık büyüdü

Vefasız millet vefasııızzz.

Zor kral, kendimizi kandırmayalım. Herkes yolunda şuan xD

Düşünsene Sohbet'te benimle nazlının kavgası devam ediyor, arada akın girip cins cins laf atıp çıkıyor xD Ne atraksiyon bee.

Dimi? Sosyal medya fıs kalıyor yanında o zamanki aksiyonların.

Selam arkadaşlar iyisiniz umarım.. bir bakayım dedim tesadüf konuyu gördüm..

Maalesef gelişen teknoloji,
Hayat şartları,
Pandemi,
Yeni sistemler

gibi bir çok etken forumları unutturdu.. eski ilgi maalesef yok.

bir dönem değişti yani..

yine buralardayız biz..

sizlerde umarım iyisinizdir. :eda:

Yalan söylemiiycrm özkanı görünce şok oldum. :D
Burada aktif olanlar hepsi büyüdü. Takıldığım bir forum daha var hala aktif :D
Burası güzel anıların olduğu hepimizin ergenliğini hatırladığı bir yer olarak kalıcak sanırım.
Geçenlerde günlüğüme baktım ulan ben ne yaşamışım dedim.
Ne güzel arkadaşlıklar kurmuşum burada dedim.
Hepimizin özlem ilr andığı bir yer olarak tarihin tozlu sayfalarında kalıcak :)
Keşke yeniden o yıllara geri dönsek hep beraber :/

---> Eski Forumu özledim.

Çok hızlı tüketmeye alıştık ve forumlar artık yetmiyor . Burada bir üye kendi fotoğrafını koyduğunda olay olurdu çünkü kısıtlıydı her şey , erişim kolay olmuyordu . Şimdi instada kaydırıyor ve tüketiyor sürekli çünkü çok fazla içerik var ve neredeyse hiç kural yok . Buraya yazarken bile Linkedin den bildirim geliyor , gözü oraya kayıyor insanın :) Eski keyfi hiç bir zaman olmayacak belki ama benim için hep değerli bir paylaşım noktası olacak , yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkürler..

Selam arkadaşlar iyisiniz umarım.. bir bakayım dedim tesadüf konuyu gördüm..

Maalesef gelişen teknoloji,
Hayat şartları,
Pandemi,
Yeni sistemler

gibi bir çok etken forumları unutturdu.. eski ilgi maalesef yok.

bir dönem değişti yani..

yine buralardayız biz..

sizlerde umarım iyisinizdir. :eda:

sağol özkan ben iyiyim sen de sisindir umarım

Yeni nesil sosyal medya da sarmıyor artık. Forum için eski aktiflik artık hikaye tabi ama df müptezelleri yine arada bir girip bakıyor :Ç

Semih eski top istatistikleri yıllara göre koymuştu, onu yapabilecek var mı aramızda?(2006-2021)

Unutmadan Msn>Wp

bu konuya yorum yapmamış eski topraklar bu konuya giripte yorum yazmazsanız küserim xD

yaşıyo musunuz bi hayat belirtisi verin ben inanıyorum üyelikle olmasada foruma girip bakıyosunuz kimler var falan diye xD

Bir ara tüm top 10 istatistiği banlamıştık ne güzel günlerdi sonra adminliğimiz gitmişti :D

95sxp4m.png

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri