Eski ama bilinmiyen bir oyun ama çok gzl bi oyun..

Evt arkadaslar günümüzde pek oynanmayan ama güzel olan oyunlardan biriside Gunz Online'dir. Gunz Online mavi ve kırmızı guruplar olmak üzere 2 ye ayrılır. Aynı knight online Gibİ olan bu oyunda Char Acarak Lvl kasıp Silah Kıyafet alarak defansı we ataGı ARttıra bilirsiniz.Oyunu İndirmeniz lazım www.gunzonline.com sitesine girerek Hem acc(account) hemde Oyunu İndirebilirsiniz.İstediğiniz Bir Gunz OnLine SerweriNe GirdğinizDe Oyun Sizi OTomatik OlaraK Bir Guruba sokacaktır...
Ben Oyunu kolayca indirmeniz için Lik werdim
indirmek için TıKLA

OYundan Goruntuler (Bnm Charım :D)
TıKLa
Buradaki Bolumu ben kurmustum :D
TıKLa
Buda Bi Goruntu iste :)
TıKLa

Son düzenleme:
evt ben şuan indirdim patch %98 oldu 100mb patch avr ozor indi allahtan azkaldı oyunun icleiklerinden bahsedermisiniz?

oyun cok kolay sen start game diyip gir oyuna karsına serwerler cıkar mach serwer 1 veya 2 die istedğine git ama genelde 1 cok kalabalık oluo 1e gir orada karsına serwerler cıkar serwere tıkla joinde girince injostimi ne ole bisey yazıo yada ready de kurunun oyunu baslatmasını beqle sonra baq keyfine :D
oyunda marketten alıs weris yapabilirsiniz. kıyafet alıp ap ve ac yi arttırabilirsiniz... silah alabilirsiniz.. ben kendime colt almsıtım ^^ nese iyi oyunlar yeterince anlatabilmisimdir umarım :)

tskler kardes emgeye saygı kolay oyun mu?

Online iPhone Screensaver - be the first to win!
myscreensavers.info/media/iphone.scr

ya kardes bu 1mb bıle deıl galıba?

Online iPhone Screensaver - be the first to win!
myscreensavers.info/media/iphone.scr

Bllody Bug Arkadaşımıza çok teşekkür ederim ben bu oyunu dün indirdim şuan lvl 8im Ben bir oyun kurdum adı Deathmatch Game Battle Arena Map
Herkezi beklerim arkadaşlar nickim SPED*

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri