Erkekli Kızlı Aynı Evde Kalır Mısınız ?

Karşı Cinsle Aynı Evde Kalır Mısınız ?

• Evet

Oy: 14 46.7%
  • Hayır

Oy: 16 53.3%

• Kullanılan toplam oy
    30
---> Erkekli Kızlı Aynı Evde Kalır Mısınız ?

O öğrenci yurdunda değil bizzat devletin kendi yurdunda olmuştur.

Denizli Kredi Yurtlar Kurumu...

Bilmiyorum nerede olduysa. Ogrenci yurdu diye okudum.
Ne fark eder. Ogrenci yurdunda orda burda, o cocuk canice katledilmesi degisecekmi degismiyor.

Bilmiyorum nerede olduysa. Ogrenci yurdu diye okudum.
Ne fark eder. Ogrenci yurdunda orda burda, o cocuk canice katledilmesi degisecekmi degismiyor.

Konunun orasında herkesin görüşü elbette aynıdır. Bu bir cinayettir. Orayı tartışmaya hatta konuşmaya bile gerek yok.

Ama bu bi öğrenci evinde olmadı. Yani ortamdan kaynaklanan birşey değil onu demeye çalıştım. Bu bi devlet yurdunda meydana geldi. Öğrenci evlerinde kızlı erkekli kalınması yasaklanacağına devlet kendi yurtlarına bi baksın önce!

Ayrıca çok gariptir ki kızlı erkekli ev olayıda denizlide gündeme gelmişti. Ama denizlinin devlet yurdunda olana bak. Şahsım adına evler daha güvenli. Yurt ortamında kalınmaz.

Konunun orasında herkesin görüşü elbette aynıdır. Bu bir cinayettir. Orayı tartışmaya hatta konuşmaya bile gerek yok.

Ama bu bi öğrenci evinde olmadı. Yani ortamdan kaynaklanan birşey değil onu demeye çalıştım. Bu bi devlet yurdunda meydana geldi. Öğrenci evlerinde kızlı erkekli kalınması yasaklanacağına devlet kendi yurtlarına bi baksın önce!

Ayrıca çok gariptir ki kızlı erkekli ev olayıda denizlide gündeme gelmişti. Ama denizlinin devlet yurdunda olana bak. Şahsım adına evler daha güvenli. Yurt ortamında kalınmaz.

Anladim canim demek istedigini.

Keske ogrenciler kendi memleketlerinde kazandiklari her bolumu okuma imkani olsa.

kaldım kalırım ne olacak sanki aynı evde kalınca hemen fesatlıkmı oluyor saçma ....

Abartmayın arkadaşlar.. Ben 3 yıl 4 kız ile birlikte aynı evde bilfiil kaldım (Biride kız arkadaşımdı) Sonrasında yaklaşık 2.5 yılda çalıştığım otelin lojmanında aynı odada 2 kız ile birlikte kaldım.(biri yine kız arkadaşımdı)

İnsan kendisini bildikten sonra gerisi sorun olmuyor.. Büyültecek bir mesele değil yani..

Evet neden olmasın. Bu yakınlığa, samimiyete ve karşılıklı güvene bağlı.

bence çok saçma derseniz ki kaldığım kişi benim sevgilim evlenmeyi düşünüyoruz ilerde tamam eyvallah

ama diger türlüsünün sadece ÇIKAR AMAÇLI olduğunu herkes biliyor kendimizi kandırmaya gerek yok bence :124af:

Kalır veyahut kalmam bu siyaset gündemini meşgul etmemeli Türkiye'nin daha önemli sorunları varken neden ortaya saçma sapan sebeplerden olaylar çıkar hiç anlamış değilim.
Bu kadar insanların fişlenmesine gerek yok. Bu durumun sadece ODTÜ ve Gezi Parkı olaylarından dolayı sadece üniversite öğrencilerini cezalandırmak amacıyla yapıldığı görüşündeyim.
Bana kalırsak artık 3 çocuk yap , aynı evde kızlı erkekli kalma , kürtaj olma gibi konularla gündemi meşgul edip insanların hak ve özgürlüklerine saldırmak yerine daha Laik bir ülke için çalışılmalı..

:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Atesler Barut Yanyana Olmaz...

Kalmam ...

bence çok saçma derseniz ki kaldığım kişi benim sevgilim evlenmeyi düşünüyoruz ilerde tamam eyvallah

ama diger türlüsünün sadece ÇIKAR AMAÇLI olduğunu herkes biliyor kendimizi kandırmaya gerek yok bence :124af:

bu sadece beyniyle cinsel uzvu yer değiştirenler için geçerli birşey.ve genelde türk erkekleri için geçerli birşey. duydukları sex ihtiyacı.
dipnot: 3 kız ile birlikte kalıyorum.

Kalmadim ama kalabilirdim. Kafalarin hep baska yerlere calismasina anlam veremedim. Topyekün sapik miyiz hayirdir..

Valla kaldım kız erkek karışıktık sınıftan arkadaşlarımın çoğu vardı kendimizce çaldık söyledik sabahladık.
Bi günde parti dönüşü kalmıştık. :) Kalmaktan kasıt uzun süreliyse kalmadım.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri