Erkeklerin Yalan Söylediğini Gösteren 8 İşaret

Raskolnikov

Nullius in Verba
Prenses
Erkeklerin Yalan Söylediğini Gösteren 8 İşaret

Karşınızdaki erkeğin yalan söylediğini nasıl anlarsınız?
Bu rehber her kadının elinin altında mutlaka bulunmalı.

erkeklerin-yalan-soyledigini-gosteren-8-isaret-6069804.Jpeg

Size seksi seksi bakması, gözlerinizi delip gelmesi gibi numaralara kanmayın kızlar. Çok yakışıklı olması yalan söylemeyeceği anlamına gelmiyor. İşte karşınızdaki haini yaklamanın püf noktaları.

Yapılan araştırmalar yalan esnasında erkeklerin burnunun ısındığını gösteriyor.

erkeklerin-yalan-soyledigini-gosteren-8-isaret-6069810.Jpeg

Cevap vermeden önce diliyle oynuyor veya dudaklarını yalıyorsa yalan gelecek demektir.

erkeklerin-yalan-soyledigini-gosteren-8-isaret-6069807.Jpeg

Yalan söyleyen insan ağzını kapatmak veya gizlemek ister. Elini suratına götürüyorsa yalan söyleyecek olabilir.

erkeklerin-yalan-soyledigini-gosteren-8-isaret-6069806.Jpeg

Bacaklarını koyacak yer bulamıyorsa tedirgin olduğu anlamına gelebilir.

erkeklerin-yalan-soyledigini-gosteren-8-isaret-6069808.Jpeg

Gözler kalbin aynasıdır diye boşuna dememişler. Gözlerini kaçırıyorsa yalan söylüyor denebilir.

erkeklerin-yalan-soyledigini-gosteren-8-isaret-6069809.Jpeg

Konuşurken duraklıyorsa yalan olabilir. Sözlerini tartmaya çalışın.

erkeklerin-yalan-soyledigini-gosteren-8-isaret-6069812.Jpeg

Sürekli "ama" içeren cümleler bir şekilde doğruyu söyleyemediği anlamına gelebilir.

erkeklerin-yalan-soyledigini-gosteren-8-isaret-6069811.Jpeg

Vücut dili ağzından çıkanın aksini söyleyebilir. Örneğin omuz silkmek aslında söylediğini onaylamıyor demektir.

---> Erkeklerin Yalan Söylediğini Gösteren 8 İşaret

Benim daha tuhaf bir metodum var, karşımdakine hayal kurdururum ve bu esnada göz bebeklerinin hangi tarafa kaydığını gözlemlerim. Bu kişi daha sonraları bana yalan söylemeye çalıştığında rahatlıkla anlarım çünkü göz bebekleri hayal kurarken ne tarafa kayıyorsa yalan söylediğinde de aynı yönde ilerler. Profesyonelce çalışılmış bir yalan ise mimikler ve ses tonundan betimlemelerinden çok rahatlıkla anlaşılıyor. Yalanı algıladığım an söylediği konu hakkında hiç beklemediği yerden soru sorarım velev ki duraksayıp düşünüyor veya tekliyorsa kuvvetle muhtemel yine yalan söylüyordur xD Bir kaç metodum daha var ama bunları ifşa etmek istemiyorum :d

---> Erkeklerin Yalan Söylediğini Gösteren 8 İşaret

Benim daha tuhaf bir metodum var, karşımdakine hayal kurdururum ve bu esnada göz bebeklerinin hangi tarafa kaydığını gözlemlerim. Bu kişi daha sonraları bana yalan söylemeye çalıştığında rahatlıkla anlarım çünkü göz bebekleri hayal kurarken ne tarafa kayıyorsa yalan söylediğinde de aynı yönde ilerler. Profesyonelce çalışılmış bir yalan ise mimikler ve ses tonundan betimlemelerinden çok rahatlıkla anlaşılıyor. Yalanı algıladığım an söylediği konu hakkında hiç beklemediği yerden soru sorarım velev ki duraksayıp düşünüyor veya tekliyorsa kuvvetle muhtemel yine yalan söylüyordur xD Bir kaç metodum daha var ama bunları ifşa etmek istemiyorum :d

Mantıklı. xD

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri