Erkeklerde Sakal Modası

ashli

Bayan Üye
sakal4_d.jpg

Hollywood'un yakışıklı erkeklerini, saç-sakal birbirine karışmış halde görünce, aslında tahmin etmeliydik! Meğer sakal, erkekler arasında moda olmuş!

sakal1_d.jpg

Sonbahar-kış modası için yapılan kampanya fotoğraflarında erkeklerin çoğunluğu sakallı...

sakal11_d.jpg

Sakal, erkek dünyasında o kadar popüler olmuş ki, sadece sakallı erkek fotoğraflarının olduğu siteler bile var! Bizim seçtiğimiz örnekler Tumblr'ın "The Bearded" adlı sayfasından...

sakal13_d.jpg

sakal14_d.jpg

sakal2_d.jpg

sakal3_d.jpg

sakal6_d.jpg

sakal7_d.jpg

sakal8_d.jpg

sakal9_d.jpg

kaynak : Caferuj

---> Erkeklerde Sakal Modası

Herşey bir tarafa,nereden aldığınızı söylemeniz benim dikkatimi çekti. Bu tavrınızı çok beğendim. Allah hep böyle dik durmanızı nasip etsin.Saygılar:36:

Son düzenleme:

Bu uzun ve kirli sakal modasını ilk, üstü başı pejmürde sayın sokak adamları başlattı aslında, üstadlardan görünce bizde saldık sakalı, şekil şemal dolaşıyoruz. Saç sakal Can Yücel.

Saçımdan sakalımdan utanır hale gelmemek adına bunun bir modadan ibaret olmadığını belirtmek isterim. Kimileri için öyle olabilir elbet.

Fakat kıl topluluğunun çok daha büyük anlamı olabilmektedir.

yorumlar için teşekkürler :)

Herşey bir tarafa,nereden aldığınızı söylemeniz benim dikkatimi çekti. Bu tavrınızı çok beğendim. Allah hep böyle dik durmanızı nasip etsin.Saygılar:36:

Not-) Cübbe giymekle iyi bir müslüman olamazsınız. İyi bir müslüman olabilmek için aklınızı kullanmalısınız.

Teşekkürler :)

Son düzenleme:

Kıl topluluğunun anlamının büyüklüğünün açıklaması da var mı, diyerek başlık altına eriştim.
Hayallerim kırık. Bu hiç olmadı.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri